ازدواج مخفی خواننده معروف با مردی که از او یک پسر دارد ! + عکس

ازدواج مخفی خواننده معروف با مردی که از او یک پسر دارد ! + عکس

عکس

بنا به گفته مجله لایف اند استایل، آدل ، خواننده مشهور و همیشه مرموز هالیوودی یک ماه پس از به دنیا آمدن اولین فرزند خود به صورت پنهانی ازدواج کرده است. به گزارش ممتازنیوز این خواننده در حالی که پیراهن ماکسی مشکی به تن داشت ماه گذشته با نامزد خود یعنی سیمون کانکی در لندن دیده شده بود. و از آن زمان به بعد خبری از او نبود تا اینکه گویا این بار حلقه ازدواج را در انگشت انگشتری اش مشاهده کره اند!

عکس

یک منبع به مجله لایف & استایل گفته است، آدل و همسرش سیمون توانستند به مدت طولانی بچه دارشدنشان را مخفی نگه دارند و اکنون ازدواجشان هم به همین صورت درآمده است. این منبع همچنین اعلام کرد او از آن زنانی است که می خواهد تمام توجهش به خانواده ، همسر وفرزندش باشد.

عکس

عکس مورد نظر که به طور اختصاصی در مجله لایف & استایل به نمایش گذاشته شده است، اولین عکس از این خواننده است که بعد از اعلام بارداری اش در ماه ژوئن در سایتش منتشر شده بود و از آن زمان تاکنون سایت این خواننده به روز نشده است.

طبقه بندی: اخبار سینما هالیوود   |   تعداد بازدید: ۱۰۰ نفر   |   تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ شهریور
آخرین اخبار و جدیدترین مطالب در مورد , آدل, اخبار سینما هالیوود, اخبارهالیوود, ازدواج مخفیانه آدل, ازدواج مخفیانه خواننده مشهور, خواننده مشهور و همیشه مرموز هالیوودی, سیمون کانکی


مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.