اسباب کشی در زنجان هم ممنوع شد

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان زنجان با بیان اینکه پیشگیری از وقوع انواع سرقت‌ها و پیش‌بینی مقابله با آن، منجر به اعتماد عمومی به پلیس در جامعه می‌شود، گفت: اسباب‌کشی بدون مجوز پلیس در ایام نوروز ممنوع است.

اسباب کشی در زنجان هم ممنوع شد

به گزارش ممتاز نیوز، سرهنگ حمیدرضا قدیمی معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان زنجان در پنجمین جلسه قرارگاه نوروزی که با حضور جمعی از معاونان و رؤسای پلیس استان برگزار شد، اظهار داشت: پیشگیری از وقوع انواع سرقت‌ها و مقابله با آن، منجر به اعتماد عمومی به پلیس در جامعه می‌شود.

وی افزود: کنترل جرائم و ایجاد ناامنی روانی برای مجرمان و سارقان، پیش‌بینی و تقویت احساس امنیت مطلوب در جامعه به‌خصوص در ایام تعطیلات، یکی از اصلی‌ترین اهداف قرارگاه نوروزی است.

معاون عملیات فرمانده انتظامی استان زنجان تصریح کرد: برای دستیابی به امنیت اجتماعی مطلوب در جامعه، مقوله مشارکت مردمی بسیار مهم است و این موضوع در تحقق اهداف سازمان که همان برقراری امنیت و رضایت‌مندی مردم است، یک امر اجتناب ناپذیر است.

وی در پایان ابراز کرد: اجرای طرح‌های مختلف تدوین شده در فراجا همانند طرح مبارزه با سرقت و ارتقای امنیت با توجه به تعطیلات نوروزی، نقش تأثیرگذاری را در امنیت روانی جامعه و کنترل و کاهش جرائم دارد و ضمن رضایت‌مندی جامعه، فرصتی جهت کار و خدمت حداکثری به مردم است تا مردم از آرامش و احساس امنیت بیشتری بهره شوند.

این مسئول انتظامی در پایان تأکید کرد: در ایام نوروز هرگونه اسباب کشی منوط به مجوز پلیس امکان‌پذیر است و کسانی که در این ایام قصد اسباب کشی دارند حتماً قبل از این کار از پلیس مجوز بگیرند.

قدیمی در ادامه در تشریح جزئیات این کشف اظهار کرد: ماموران با انجام اقدامات فنی و پس از هماهنگی با دستگاه قضایی در هنگام کنترل خودرو‌های عبوری در یکی از محور‌های مواصلاتی زرین آباد، یک دستگاه اتوبوس مسافربری را متوقف و مورد بازرسی قرار دادند.

وی مطرح کرد: مأموران در بازرسی از اتوبوس مذکور، موفق به کشف انواع کالا‌های قاچاق از قبیل دو دستگاه ماینر کامل به همراه پاور و فن مربوطه، ۸۰ دستگاه مانیتور خودرو، ۸۰ دست پک سیم کشی کامل مانیتور خودرو، ۴۰ عدد فرم داشبورد خودرو، ۱۲۰ عدد شامپو مو، یک دستگاه PS۴، یک دستگاه دسته بازی PS۴، تعداد ۱۲ دستگاه اتو مو، یک دستگاه اتو، یک دستگاه همزن برقی، یک دستگاه چرخ گوشت، دو دستگاه تلویزیون، چهار دستگاه جاروبرقی، دو دستگاه لوازم برقی آشپزخانه، سه دستگاه ظرف شویی و یک دستگاه پیانو قاچاق و فاقد مدارک معتبر قانونی، شدند.
قدیمی با اشاره به اینکه ارزش کالا‌های قاچاق کشف شده از سوی کارشناسان، میلیاردی برآورد شده است، افزود: متهم دستگیر شده و در این عملیات، پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *