اصفهان امسال هم میزبان جشنواره کودک خواهد بود

گردآوری توسط گروه فرهنگ و هنر ممتازنیوز

جعفر گودرزی:

با رایزنی های صورت گرفته و با حمایت شهردار اصفهان، بیست و هفتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان در شهر تاریخی و زیبای اصفهان برگزار می گردد.

به گزارش ممتاز به نقل از هنر ایران، جعفر گودرزی مدیر اجرایی و مدیر روابط عمومی با اشاره به انتخاب قطعی اصفهان به عنوان میزبان جشنواره اعلام کرد: در سفر آقای سیداحمد میرعلائی دبیر جشنواره به اصفهان، رایزنیهای لازم صورت گرفت و با توجه به نظر مساعد آقای سقائیان نژاد شهردار محترم اصفهان، نهایتا با انجام مذاکرات مفصل و دستیابی به توافقات لازم مقرر شد این جشنواره با حمایت جدی تر شهرداری اصفهان در این شهر برگزار شود.

گفتنی است تاثیر مثبت جشنواره بر فضای شهر اصفهان و ابراز تمایل عموم هنرمندان به باقی ماندن جشنواره در این شهر از جمله دلایل موثر در این تصمیم بود. در جلسه ای که به منظور تبادل نظر و تصمیم گیری بین دبیر جشنواره و شهردار اصفهان برگزار شد، با بررسی مسایل مختلف نهایتا اصفهان میزبان جشنواره بیست و هفتم شد. این نشست با حضور آقای شهیدی دبیر اجرایی جشنواره در اصفهان برگزار شد.

گودرزی افزود: شهردار و مدیران اصفهان در سالهای اخیر حمایت همه جانبه ای از این جشنواره داشته اند که امیدواریم امسال نیز با توجه به شرایط اقتصادی دشواری که بر جشنواره حاکم است، با حمایت مضاعف این عزیزان بتوانیم جشن بزرگ کودکان ایرانی را باشکوه و شایسته برگزار کنیم، به ویژه آن که جشنواره امسال مزین به نام نامی حضرت محمد (ص)پدر آسمانی تمام کودکان دنیاست.

بیست‌وهفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلمهای کودکان و نوجوانان با گرامی‌داشت نام پیامبر اکرم (ص) پدر آسمانی کودکان دنیا، از پانزدهم تا نوزدهم مهرماه در اصفهان برگزار خواهد شد.

پایان پیام/
 


آخرین خبرها
منبع:هنرآنلاین
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ