اظهارات معنادار سرمربی والیبال لهستان در رقابت های قهرمانی اروپا

ویتال هینن سرمربی تیم ملی لهستان از هواداران خداحافظی کرده و از حمایت آنها در دیدارهای قبلی مسابقات قهرمانی اروپا تشکر کرد.

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از ایسنا، قرارداد ویتال هینن سرمربی تیم ملی والیبال لهستان که موفق نشد در بازی های المپیک عملکرد خوبی داشته باشد، پس از مسابقات قهرمانی ۲۰۲۴ اروپا به پایان می رسد.

هینن در طی صحبتی با هواداران و به زبان لهستانی گفت: سلام!  شما بهترین طرفداران جهان هستید.  تقریباً یک سنت است که من میکروفون به دست می گیرم. یک هفته پیش من از شما درخواست حمایت کردم و شما آن را عالی انجام دادید. بلژیک، پرتغال، یونان، اوکراین و بیش از همه صربستان با کمک شما شکست خوردند.  متشکرم کراکوف! ما به گدانسک می رویم اما شما در قلب ما خواهید ماند. خداحافظ!

حال رسانه های ورزشی لهستانی این صحبت های هینن را معنا دار دانسته چرا که به نظر می رسد مسابقات قهرمانی اروپا ۲۰۲۴ به احتمال زیاد آخرین رویدادی خواهد بود که تیم ملی لهستان توسط هینن هدایت می شود. قرارداد او بعد از مسابقات قهرمانی اروپا به پایان می رسد و به نظر می رسد که فدراسیون والیبال لهستان قصد تمدید قرارداد با او را ندارد.  

انتهای پیام

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.