اعتراض شدید تماشاگران به نحوه قضاوت داوران

علی مظاهری بوکسور وزن ۹۱- کیلوگرم تیم ملی ایران در نخستین بازی خود به مصاف “خوزه لاردوت گومز” بوکسور تیم ملی کوبا رفت که در راند اول با نتیجه ۶ بر ۴ حریف خود را شکست داد، اما در راند دوم داوران دو اخطار پیاپی به وی دادند و بلافاصله اخطار سوم را نیز دریافت کرد تا به راحتی شکست را بپذیرد. محمود مشحون عضو کمیته اجرایی، سرمربی تیم ملی شنا، بهرام افشارزاده و خبرنگاران در سالن مسابقات حضور داشتند که از نزدیک این ناداوری را مشاهده کردند.

*بوکسور‌های آمریکایی، ونزوئلا و کلمبیا در کنار جایگاه خبرنگاران حضور داشتند و مسابقات را تماشا می‌کردند. آنها پس از اینکه داور علی مظاهری را بازنده این دیدار اعلام کرد به نحوه قضاوت داور اعتراض کردند. نکته جالب توجه اینکه ماموران ارتش انگلیس در سالن مسابقات حضور داشتند و از نزدیک مبارزات را نگاه می‌کردند.

*پس از اینکه داور مسابقه نتیجه بازی را به سود بوکسور کوبایی اعلام کرد برای چند دقیقه جو سالن مسابقات به هم خورد و تماشاچیان به نحوه قضاوت داور اعتراض شدید کرده و خواستار ادامه بازی شدند.

پس از اینکه مسابقه به پایان رسید بوکسور کوبایی بیرون از سالن مسابقات کنار مربی خود حضور داشت. بوکسور کوبایی برای پاسخ به سئوال خبرنگاران با مربی خود مشورت می‌کرد و پس از آن پاسخ اصحاب رسانه را می‌داد.


Varzesh3.com | ورزش ۳

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *