اعتراف وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به قدرت پهپادهای ایرانی

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی طی سخنانی به قدرت ویرانگری و دقت پهپادهای ایرانی اعتراف کرد.

اعتراف وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به قدرت پهپادهای ایرانی

به گزارش ممتاز نیوز، به نقل از رؤیترز، «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز مدعی وجود یک مرکز پهپادی نظامی پیشرفته در در نزدیکی شهر کاشان واقع در استان اصفهان شد که بنا به ادعای وی، نیروهای مقاومت در این مرکز آموزش می‌بینند.

بر اساس این گزارش، گانتز که این سخنان را در جریان برگزاری یک سمینار با عنوان «سیاست مبارزه با تروریسم» در دانشگاه «رایخمان» واقع در شهر هرتزلیا سرزمین‌های اشغالی مطرح می‌کرد، گفت: پهپادهای از جمله ابزارهای مهمی است که ایران آنها را توسعه داده و اخیراً در پایگاهی واقع در شهر کاشان، چگونگی ساخت و استفاده از آنها را به گروه‌های مسلح آموزش می‌دهد.

وی در ادامه مدعیات خود افزود: صحبت ما در مورد پهپادهایی (با عملکرد) بسیار دقیق و ویرانگر است. این پهپادها همچون موشک بالستیک یا جنگنده‌ها می‌توانند هزاران کیلومتر پرواز کنند. ایرانی‌ها این پهپادها را ساخته و با هماهنگی نیروی هوایی سپاه پاسداران و نیروی قدس، به نمایندگان خود تحویل می‌دهند.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی همچنین در ادامه بیان توهمات خویش گفت که حوثی های یمن، ده‌ها فروند از این پهپادها را در اختیار داشته و همچنین گروه‌ها حماس و جهاد اسلامی نیز به دانش چگونگی راه اندازی آنها دست یافته‌اند.

وی در بخش دیگری از سخنان امروز خود، بار دیگر مدعیات بی اساس علیه برنامه هسته‌ای ایران را تکرار کرده و تاکید کرد که ایران بیش از هر زمان دیگری به ساخت بمب هسته‌ای نزدیک شده و از کشورهای ۱+۵ خواست تا به وضع تحریم‌ها علیه ایران ادامه داده و دست از صدور بیانیه بکشند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *