اعزام زائران ایرانی به عتبات متوقف شد

۱۲ تیرماه ۱۳،

اعزام زائران ایرانی به عتبات از امروز ۱۳ تیر ماه، تا یکم مرداد ماه امسال متوقف شد.

اعزام زائران ایرانی به عتبات از امروز ۱۳ تیر ماه، تا یکم مرداد ماه امسال متوقف شد.

آخرین گروه زائران ایرانی، روز چهارشنبه – ۱۲ تیر ماه، عازم عتبات عالیات شدند و اعزام زائران ایرانی به عتبات از امروز ۱۳ تیر ماه، تا یکم مرداد ماه امسال متوقف شد. بر اساس این گزارش، آخرین گروه زائران ایرانی عتبات عالیات ۱۹ تیر ماه جاری به کشور باز خواهند گشت.

به سبب بازسازی و نوسازی مراکز اقامتی زائران ایرانی، اعزام زائران به مدت ۱۸ روز متوقف خواهد بود که در این مدت نیز یک هیات ایرانی از شرکت شمسا با حضور در عراق به بررسی وضعیت اسکان و تغذیه زائران ایرانی عتبات می‌پردازند.

مرحله جدید اعزام‌های عتبات پس از پایان تعطیلات ۱۸ روزه از یکم مرداد ماه آغاز می‌شود و تا ۲۸ مردادماه ادامه خواهد داشت.

بنابر اعلام مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت اعزام‌های این مرحله بدون انجام پیش ثبت نام اینترنتی انجام می‌شود و متقاضیان اعزام در این ایام می‌توانند با مراجعه مستقیم به دفاتر حج و زیارت نسبت به نام نویسی در کاروان‌ها اقدام کنند.

مسعود اخوان اضافه کرد: پس از اتمام اعزام‌های مرحله جدید، دور دوم اعزام‌ها از ۲۹ مرداد ماه آغاز می‌شود و تا ۱۵ مهر ماه سال ۹۲ ادامه خواهد داشت.

مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت یادآور شد: اعزام‌های مرحله دوم مانند اعزام‌های قبل به صورت پیش ثبت نام اینترنتی خواهد بود که زمان آن و چگونگی مراجعه به سامانه، متعاقبا از طریق رسانه‌های جمعی اعلام می‌شود.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ