اعلام آمادگی فرودگاه کرمان برای افزایش پروازها

ایسنا/کرمان مدیرکل فرودگاه‌های استان کرمان گفت: فرودگاه بین المللی کرمان آمادگی خود را برای پذیرایی مهمانان مراسم تشییع و خاکسپاری سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به هر تعداد پرواز که نیاز است را اعلام کرده و هیچ مشکلی در خصوص افزایش تعداد پروازها در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری نداریم.

“علی قاسم زاده” در گفت و گو با ایسنا، ضمن تسلیت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی درباره آمادگی این فرودگاه برای افزایش پروازهای ورود به کرمان در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری گفت: یکسری پروازهای برای حضور مردم در مراسم تشییع سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی برنامه ریزی کردیم.

وی ادامه داد: فرودگاه بین المللی کرمان آمادگی خود را برای پذیرایی مهمانان مراسم تشییع و خاکسپاری سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به هر تعداد پرواز که نیاز است را اعلام کرده و هیچ مشکلی در خصوص افزایش تعداد پروازها در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری نداریم.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از ایسنا؛ پیش بینی شده است برای مراسم تشییع و خاکسپاری سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی مهمانانی از کشورهای عراق، لبنان، سوریه، یمن، نیجریه و اعضای جبهه مقاومت به شهر کرمان سفر کنند.

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ