اعلام زمان ثبت نام دوره های کاردانی پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی

۵ شهریور – ۰۵:۱۲:۱۷ ب.ظ

نظرات شما ارسال به دیگران چاپ بدون عکس چاپ با عکس
نظرات شما ارسال به دیگران چاپ بدون عکس چاپ با عکس
بزرگنمایی:  

  ثبت نام دوره های کاردانی پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی از روز دوشنبه ۱۳ شهریور آغاز و تا ۲۰ شهریورماه ادامه خواهد داشت.
به گزارش خبرگزاری ممتاز، علی صدر ، معاون سنجش و خدمات آموزشی و دانشجویی دانشگاه با اعلام این خبر افزود: ثبت نام دوره های کاردانی پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی در ۲۶۶ رشته ، ۲۷۰۵ کد رشته محل ، حدود ۵۵۰ مرکز آموزش علمی کاربردی و ظرفیت پذیرش ۶۴ هزار نفر در ۴ گروه آموزشی صنعت ، کشاورزی ، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر انجام می شود.
دکتر صدر در ادامه اظهار داشت: ثبت نام دوره های کاردانی پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت الکترونیکی انجام می شود ، لذا داوطلبان می بایست پس از تهیه کارت اعتباری از دفاتر پستی سراسر کشور و یا استفاده از کارت های بانکی شبکه شتاب برای مشاهده دفترچه و ثبت نام در مهلت مقرر به پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org مراجعه نمایند.
معاون سنجش و خدمات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: پذیرش دوره های کاردانی پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی برای اولین بار بصورت بدون کنکور و براساس معدل دیپلم انجام     می شود و اسامی پذیرفته شدگان ، اواخر شهریورماه اعلام می شود.
دکتر صدر در خاتمه گفت : بدیهی است تسهیلات لازم جهت معافیت تحصیلی داوطلبان مشمول ، برابر مقررات مندرج در دفترچه ثبت نام ، پیش بینی شده است.

کد خبر: ۲۰۱۲۰۸۲۶۱۷۱۲۱۷۰۰۲


خبرگزاری آریا

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. sareh گفت:

    گفتید جوابای کاردانی ترمی اخر شهریور میاد ولی امروز یکم مهر و هنوز خبری از جوابا نیست لطفا یه تاریخ دقیق بگید با تشکر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ