افزوده شدن قابلیت های جدید به نسخه وب شبکه شاد؛ به زودی

مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش درباره عدم امکان استفاده از برخی قابلیت های جدید شبکه شاد در نسخه تحت وب گفت: هنوز همه قابلیت های جدید به نسخه تحت وب افزوده نشده است. در حال کار بر روی این موضوع هستیم و همکاران ما به زودی قابلیت های جدید را روی نسخه تحت وب هم اضافه می کنند.

محمود حبیبی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه بازخوردهای خوبی از آموزش در شبکه شاد دریافت کرده ایم؛ زیرا بستری امن است که دانش آموزان آموزش را از طریق آن پیگیری می کنند اظهار کرد: محدودیتی برای افزایش قابلیت های شبکه شاد نداریم.

وی افزود: هر روز جلسات مختلفی برگزار می شود و قابلیت های کارکردی شبکه به طور مداوم ارتقا پیدا می کند. توقفی در این زمینه وجود ندارد و دائم در حال توسعه آموزش های مجازی هستیم.

مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش درباره عدم امکان استفاده از برخی قابلیت های جدید شبکه شاد در نسخه تحت وب گفت: هنوز همه قابلیت های جدید به نسخه تحت وب افزوده نشده است. در حال کار بر روی این موضوع هستیم و همکاران ما به زودی قابلیت های جدید را روی نسخه تحت وب هم اضافه می کنند.

حبیبی درباره اشکالات شبکه شاد از جمله سرعت پایین آن گفت: عوامل مختلفی در این زمینه دخیل است؛ پهنای باند و مشکلات زیرساختی و نرم افزاری می تواند در کاهش سرعت موثر باشد.

وی افزود: در تلاشیم مشکلات زیرساختی و نرم افزای را تا حد ممکن اصلاح کنیم که در نهایت کاربر بتواند به بهترین نحو از شبکه استفاده کند. همچنین اگر جایی به این جمع بندی برسیم که نیاز به استفاده از ظرفیت های کشوری و افزایش پهنای باند و … وجود دارد، وزارت ارتباطات و سازمان فناوری اطلاعات قول همکاری داده و پای کار هستند.

مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه از زمان شروع آموزش ها، روز به روز اشکالات شاد را رصد می کنیم؛ اظهار کرد: یک گروه ۲۰۰۰ نفره از متخصصان در سطح کشور داریم که مشکلات را به ما منعکس می کنند و برای رفع آنها برنامه ریزی می کنیم کما اینکه در یک ماه گذشته بسیاری از اشکالات رفع شده است.

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *