اقلام حذف شده از منوی اعتصاب غذای خشک مهدی خزعلی!

۲۰ آبان ،

یکی از کاربران بالاترین با پرداختن به اعتصاب غذای خشک مهدی خزعلی توضیح داده که چطور یک نفر بعد از ۸ روز اعتصاب هنوز زنده و سرحال بیانیه می‌دهد!

به گزارش تفسیری گروه وبگردیممتازنیوز، یکی از کاربران پایگاه اینترنتی صهیونیستی بالاترین )سایتی که از انتشار یافتن هیچ مطلبی علیه مقدسات دینی و اسلامی فروگذار نمی‌کند( با انتشار یافتن مطلبی به اعتصاب غذای خشک مهدی خزعلی پرداخته است.

کاربر بالاترین در این مطلب با بیان اینکه چگونه می‌شود که یک نفر ۸ روز آب نخورد و زنده بماند، در جواب خودش از اقلام حذف شده از منوی اعتصاب غذای خشک خزعلی رونمایی نموده است!

مهدی خزعلی

مهدی خزعلی در کنار محمد ملکی(مرتبط با منافقین)- در جلسه سرای اهل قلم

بالاترین در مورد خزعلی اینچنین می‌نویسد: «از آنجا که نزدیک به ۸ روز است مهدی خزعلی اعتصاب غذای خشک نموده و ما نمی‌دانیم یک نفر چگونه می‌تواند ۸ روز آب نخورد و زنده بماند و از داخل بند هم اعلامیه بدهد گمان می‌کنیم خزعلی اعتصاب غذای خشکباری نموده است و تصمیم گرفته تا به خواسته‌هایش رسیدگی نشود این چیزها را نخورد: آلبالو خشکه، توت خشک، لواشک هلو، پسته خشک، تخمه و…».

گفتنی است که پیش از این نیز پس از شکست اعتصاب غذای تعدادی از زندانیان امنیتی زن بعضی از عناصر فتنه از انتشار یافتن خبر شکستن اعتصاب غذای زنان جلوگیری می‌کردند که سببات اعتراض یکی از کارمندان رادیو فردا ارگان رسمی سازمان جاسوسی سیا، شد.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ