اولین فروشگاه زنجیره‌ای همراه اول در تهران راه‌اندازی شد

۱۵ام بهمن به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است ایسنا- با افتتاح اولین فروشگاه زنجیره‌ای همراه اول در تهران امکانی فراهم شد تا کاربران بتوانند کلیه محصولات و خدمات همراه اول و خدمات دیگری نظیر وایمکس، گوشی و لوازم جانبی تلفن همراه، نرم افزارهای کاربردی، اینترنتADSL وغیره را در یک مرکز واحد تهیه کنند.

پس از اولین فروشگاه زنجیره‌ای همراه اول کشور که ۲۸ آبان ماه در مشهد افتتاح شد، عصر روز شنبه ۱۴ بهمن ماه، دومین فروشگاه زنجیره‌ای همراه اول در تهران افتتاح شد.

در اولین فروشگاه زنجیره‌ای همراه اول در تهران که در خیابان شریعتی (روبروی خیابان شهید دستگردی) راه اندازی شده است، کلیه محصولات و خدمات همراه اول و خدمات دیگری نظیر وایمکس، گوشی و لوازم جانبی تلفن همراه، نرم افزارهای کاربردی، اینترنتADSL وغیره ارائه می گردد.

وحید صدوقی – مدیرعامل همراه اول – در مراسم راه‌اندازی این فروشگاه، هدف از راه‌اندازی چنین فروشگاهی را فروش سیم کارت، کارت شارژ و کلیه خدمات مربوط به همراه اول عنوان کرد و گفت: طی یک پروژه ۵ ساله، ۷۳۰ فروشگاه زنجیر‌ه‌ای در کل کشور راه اندازی خواهد شد.

وی در عین حال اظهار کرد: بنا داریم در سال اول، ۱۰۱ فروشگاه راه اندازی کنیم که اولین آن در مشهد و دومین فروشگاه در تهران افتتاح شده است. امروز نیز همزمان با این راه اندازی، ۱۱ فروشگاه در سراسر کشور افتتاح می گردد.

او افزود: فروشگاه‌های زنجیره‌ای همراه اول در سه سطح T1 (فروشگاه های بالای ۱۰۰ متر)، T2 (فروشگاه های کمتر از ۱۰۰ متر و T3 (کیوسک های کوچک) تدارک دیده شده است.

مدیرعامل اپراتور اول با اشاره به فروش انواع خدمت، گوشی، تبلت، دانگل، نوت بوک وغیره در فروشگاه‌های زنجیره‌ای همراه اول اظهار کرد: هدف ما این است که تجربه مشتری در سراسر کشور یکسان شود؛ به عبارت دیگر در این فروشگاه‌ها، هم خود خدمت و هم قیمت آن بطور یکسان ارائه می گردد.

وی اضافه کرد: در حال مذاکره با برندهای معروف و استاندارد گوشی هستیم تا بصورت باندل در فروشگاه‌ها عرضه کنیم. حتی ما آمادگی داریم نرم افزارهای کاربردی خاص تلفن همراه را نیز در این فروشگاه ها ارائه کنیم.

صدوقی گام بعدی فروشگاههای زنجیره ای همراه اول را عرضه تمامی خدماتی دانست که در مراکز خدمات ارتباطی ارائه می گردد.

وی در ادامه با بیان اینکه قصد داریم در تهران ۲۰ فروشگاه زنجیره ای راه اندازی کنیم گفت: علاوه بر این ۲۰ فروشگاه، ۵ کیوسک و ۵ فروشگاه سیار(خودرو با تجهیزات کامل) در تهران خدمت ارتباطی ارائه خواهند کرد. البته فروشگاههای سیار در ایام پر ازدحام و شلوغ و در مراکز خاصی ارائه خدمت خواهند داشت.

مدییرعامل ارتباطات سیار ادامه داد: برنامه ما این است که تعدادی از فروشگاه‌ها تحت مالکیت همراه اول باشند و تعدادی نیز به بخش خصوصی سپرده شوند.

صدوقی اظهار کرد: از آنجا که مردم علاقمندند برند مورد نیاز خود را از فروشگاه یک برند معتبر و با سابقه خریداری کنند، ما سعی می کنیم انواع نوت بوک، تبلت و گوشی‌های هوشمند که نیازمند باند وسیع می باشند را در این فروشگاه‌های زنجیره‌ای عرضه کنیم.

وی با بیان اینکه در واقع فروشگاه‌های زنجیره‌ای همراه اول اولین فروشگاه زنجیره‌ای صنعت IT کشور نیز می باشند گفت: بدنبال آن هستیم هر آن چه که یک کاربر تلفن همراه بدان نیاز دارد در این فروشگاه ارائه کنیم. حتی فروشگاههای اطراف نیز می توانند تجهیزات ارتباطی مورد نیاز خود را از فروشگاههای زنجیره‌ای همراه اول تامین کنند.

IT Iran
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ