خرید جدید استقلال امروز (آذر ۱۴۰۰) و لیست بازیکنان جدید اسقلال برای فصل بعد

تیم فوتبال استقلال تهران پس از خرید بازیکنان جدید داخلی قصد دارد با خرید دو بازیکن خارجی بسیار آماده، عملکرد خوب خود را در فصل نقل و انتقالات لیگ بیست و یکم در سال ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ تکمیل کند.

در فصل نقل و انتقالات لیگ بیست و یکم تا به امروز هروویه میلیچ، شیخ دیاباته، محمد نادری، مهدی قایدی، مسعود ریگی، داریوش شجاعیان و فرشید اسماعیلی از استقلال جدا شده اند. همچنین سید احمد موسوی هم که در لیست مازاد مجیدی قرار داشت سرانجام به گل گهر پیوست.

اما در سوی مقابل بازیکنان جدیدی که تا امروز با استقلال قرار بسته اند هم از نفرات تاثیرگذار در تیم قبلی خود هستند که در کنار دو بازیکن جدید خارجی آبی ها میتوان به روزبه چشمی، امین قاسمی نژاد مهاجم فصل گذشته پدیده و ابوالفضل جلالی مدافع چپ سایپا اشاره کرد.

خرید جدید استقلال
خرید جدید استقلال

خرید جدید استقلال امروز

خبر فوری (۵ آبان ۱۴۰۰): رودی ژستد مهاجم ۳۳ ساله فرانسوی که دیروز وارد تهران شده بود، سرانجام بعد از کش و قوس های فراوان امروز از لحاظ مالی با استقلال به توافق رسید و خرید جدید آبی ها خواهد بود. این بازیکن سابقه بازی در تیم های بلکبرن، استون ویلا، میدلزبورو را دارد.

خبر فوری (۲۴ مهر ۱۴۰۰): کوین یامگا وینگر ۲۵ ساله و فرانسوی که پس از جدایی از تیم وایله بولد کلاب دانمارک راهی تهران شده بود، با عقد قراردادی ۲ ساله به استقلال پیوست.

خبر فوری (۱۸ مهر ۱۴۰۰): روزبه چشمی، پس از یک سال دوری از استقلال تصمیم به جدایی از لیگ ستارگان قطر گرفت و امروز مجددا با استقلال قرارداد بست.

تا امروز ۱۷ آذر ۱۴۰۰ رودی ژستد (پانتولیکوس یونان) آرتور کوین یامگا (وایله دانمارک) روزبه چشمی (مدافع ام صلال قطر) امیرعلی صادقی (مهاجم سایپا) ابوالفضل جلالی (مدافع چپ سایپا) جعفر سلمانی (وینگر چپ پورتیموننزه پرتغال) امین قاسمی نژاد (مهاجم پدیده) عارف آغاسی (مدافع فولاد)، محمدرضا آزادی ( مهاجم پانتولیکوس)، علیرضا رضایی (دروازبان پیکان)، محمدحسین مرادمند (مدافع شهرخودرو) امیرحسین حسین زاده (هافبک تهاجمی سایپا) و زبیر نیک‌نفس (هافبک دفاعی فولاد) بازیکنان جدید استقلال برای فصل بعد لیگ برتر هستند که با این تیم قرارداد رسمی امضا کرده اند.

بیشتر بدانید: با بازیکن خارجی جدید استقلال برای پست مهاجم و هافبک آشنا شوید

بازیکنان جدید استقلال برای فصل بعد

رودی ژستد

رودی ژستد مهاجم ۳۳ ساله و باسابقه پاناتینایکوس یونان که سالها در چمپیونشیپ و لیگ برتر انگلیس برای تیمهای کاردیف، بلکبرن، آستون ویلا و میدلزبور هم بازی کرده سرانجام با مسئولان باشگاه استقلال به توافق رسید و قرارداد دو ساله را به امضا رساند.

خرید جدید استقلال امروز
رودی ژستد

آرتور کوین یامگا

آرتور کوین یامگا بازیکن ۲۵ ساله فرانسوی مد نظر فرهاد مجیدی روز ۲۴ مهر ۱۴۰۰ با امضای قراردادی دو ساله به آبی ها پیوست تا اولین خرید خارجی این فصل استقلال انجام شود.

این بازیکن که پست تخصصی‌اش دفاع راست است سابقه بازی در تیم های کیه‌وو ایتالیا، پسکارای ایتالیا، آوس پرتغال ، وایله دانمارک و … را در کارنامه دارد، یکی از بازیکنان خارجی است که فرهاد مجیدی از حضورشان در استقلال حرف زده بود.

آرتور کوین یامگا خرید جدید استقلال

روزبه چشمی

روزبه چشمی که از ابتدای نقل و انتقالات تابستانی صحبت حضورش در استقلال مطرح بود، پس از کش و قوس‌های فراوان امروز در محل این باشگاه حاضر شد و قراردادش را رسمی کرد.

این مدافع میانی که دوران موفقی در استقلال داشته و پنج فصل بازیکن این تیم بوده، پس از اتمام قراردادش با باشگاه ام‌صلال قطر تصمیم به جدایی از لیگ ستارگان گرفت و بعد از چند جلسه مذاکره با استقلال رسما به جمع آبی‌ها بازگشت.

این مدافع میانی که توانایی بازی در پست هافبک دفاعی را هم دارد، حضور در تیم ملی را با بازی در استقلال تجربه کرد و در جام جهانی ۲۰۱۸ و جام ملت‌های ۲۰۱۹ به میدان رفت که امید زیادی دارد در بازگشت دوباره به این تیم، ملی‌پوش هم بشود.

استقلال در حال حاضر محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی و عارف آقاسی را به‌عنوان مدافع میانی در اختیار دارد که حضور روزبه چشمی در این تیم رقابت برای آنها در رسیدن به ترکیب را جدی‌تر از همیشه می‌کند.

امیرعلی صادقی

امیرعلی صادقی، مهاجم ۲۰ ساله فصل گذشته تیم سایپا با عقد قرارداد سه ساله به تیم استقلال پیوست.

امیرعلی صادقی در دو دیدار رفت و برگشت برابر ذوب آهن در فصل گذشته موفق به گلزنی شد. او جزو بازیکنان انگشت‌شمار زیر ۲۱ سال لیگ برتر است که سابقه گلزنی در این لیگ را در کارنامه دارد. صادقی در چند مرحله به اردوی تیم ملی جوانان نیز دعوت شده است.

جعفر سلمانی

جعفر سلمانی که تابستان قبل از صنعت نفت آبادان جدا و راهی لیگ پرتغال شد، یکی از گزینه های اصلی فرهاد مجیدی برای افزایش بار تهاجمی آبی پوشان بود.

https://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2021/08/3304f84872daa26dabff311680cdfbd7-1.jpg

قرارداد جعفر سلمانی با استقلال ۲ ساله است ولی از آنجایی که این بازیکن در اردوی نهایی تیم ملی است، قادر به حضور در ساختمان باشگاه استقلال نیست و به نظر می رسد که قرارداد این بازیکن در هتل محل اقامت ملی پوشان به امضا خواهد رسید تا از این بازیکن به عنوان جدیدترین خرید آبی ها رونمایی شود.

سید ابوالفضل جلالی

ابوالفضل جلالی، مدافع چپ ۲۲ ساله فصل گذشته سایپا به عنوان یکی از بازیکنان جدید استقلال برای فصل بعد است که پس از امضا کردن قرارداد دوساله، امروز به تمرینات گروهی استقلال اضافه شد.

سید ابوالفضل جلالی بازیکن جدید استقلال

ابوالفضل جلالی در یک استوری اینستاگرامی عکسی از دیدار سایپا و استقلال در فصل گذشته منتشر کرد و عبارت «خدایا شکرت» را در کپشن استوری نوشت.

تمدید قرارداد بازیکنان استقلال

مدیران باشگاه استقلال برای تمدید قرارداد بازیکنان فصل قبل خود طی روزهای گذشته مذاکرات زیادی با آنها داشته اند.

استقلالی ها با سیدحسین حسینی، سیاوش یزدانی، آرش رضاوند و محمد دانشگر تمدید کرده اند.

ارسلان مطهری هم سرانجام پس از چند جلسه مذاکره که با مدیران استقلال داشت، با آنها به توافق رسیدبه مدت ۲ سال دیگر قراردادش را با استقلال تمدید کرد تا بدین شکل پس از جدایی شیخ دیاباته و مهدی قایدی، مطهری در جمع آبی پوشان باقی بماند و مشکلات مجیدی در خط حمله مقداری کاهش پیدا کند هر چند که به نظر می رسد استقلالی ها همچنان در فکر تقویت قدرت تهاجمی تیمشان بوده و به دنبال جذب شیمبا هستند.

بازیکنان خروجی استقلال

خبر فوری (۱۴ مهر ۱۴۰۰): فرشید اسماعیلی هافبک فصل گذشته استقلال در حالی که خبرهای موثقی از توافق او برای تمدید قراردادش با مدیرعامل جدید به گوش می رسید با تصمیمی غیر منتظره به العربی قطر پیوست و قراردادش با این تیم را رسمی کرد.

محمد نادری مدافع فصل گذشته استقلال پس از گذراندن تست پزشکی با یک قرارداد ۲ ساله به تیم آلتای ترکیه پیوست.

محمد نادری پرسپولیس در استقلال

قرارداد مهدی قایدی ستاره ملی‌پوش استقلال با باشگاه الاهلی امارات حالت رسمی به خود گرفت. این توافق ۵ ساله است.

https://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2021/08/328d0c2e8b667e0ce7233feab10e5dbb.jpg

مسعود ریگی که روز گذشته با هواداران استقلال خداحافظی کرده بود، امروز با سپاهان به توافق رسید و با قراردادی ۲ ساله به این تیم پیوست.

https://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2021/08/70fffafe1944a953ee2bb0327c4e06be.jpg

هروویه میلیچ به کرواسی بازگشته است. قرارداد او با باشگاه استقلال به اتمام رسیده و هیچ توافقی برای تمدید آن انجام نگرفت تا میلیچ بازیکن آزاد شود.

دیاباته که در هفته‌های پایانی با بی‌اعتمادی کامل فرهاد مجیدی مواجه شد و دور از ترکیب اصلی قرار گرفت، اکنون برای ادامه همکاری با این باشگاه (استقلال) مورد توجه نیست تا آقای گل لیگ نوزدهم به این شکل به کار خود در جمع آبی‌پوشان پایان دهد.

تا این لحظه ۵۴نظر ثبت شده
 1. شما برید شورتتونو از الهلال پس بگیرید گفت:

  چهار تایی ها

 2. منصورخان⭐⭐ناصرخان گفت:

  به یاد علی انصاریان عزیز:ما دوست‌داران،هواداران باشگاه محبوب استقلال بزرگ،ضمن تسلیت به مادر محترم و عزیز علی دعا میکنیم خدا صبر بده،علی برای ما هواداران قابل احترام برای زحمت‌های یکساله‌ای که برای تیم محبوبم استقلال کشیدی چه برد چه باخت ازت تشکر میکنیم،با اینکه دلی پرسپولیسی بود ولی برای ما قابل احترام ما استقلالی‌ها رازی هستیم و حقمان را حلال کردیم توهم ما رو حلال کن با یادی از مهرداد میناوند عزیز درسته رقیب ما بودید قابل احترام،از خدا روحتون در آرامش باشه

 3. aliakbari456@yahoo.com گفت:

  لنگیا تا وزیر کثیفو دارن دلخوشن .لعنت بر وزیر پدر سوخته

 4. حامد گفت:

  سلام از همه بازیکنان استقلال خواهش میکنم از تک تک شما من ۳۰ ساله استقلالیم زنو بجه هام هم استقلالین خواهش در مورد ترکیب استقلال واسه بازی ها یکم تمرگز داشته باشین ریسگ نکنید نبود فرشید اسماعیلی یک بازی بچشم خورد پس تو ترکیب یکم دقت داشته باشید ممنون از همه تاجی های دوستون دارم استقلال سرور پرسپولیس هست اینو کل دنیا میتونه 😂😂😂😂😂😂عشقم زندگیم شده استقلال

 5. حامد گفت:

  سلام استقلال تیمی خوبی هست اگه بزارن آقای مجیدی خودش میدونن چیکار کنه ونیم فصل خودش میدونه کیار بیاره به ترکیب وقعلا آقای مجیدی خیلی بهتر از اون یکی از مربیا هست من خودم ۳۰ ساله استقلالیم هروخت استقلال بازی رو میبازه من یک هفته نارحت و دل هوره دارم ممنون میشم از بازیکنان استقلال روز به روز بهتر بهتر بشن و در ذم روز به چشمی به استقلال نیازه ممنون از همه استقلالیا ما تاجیم

 6. farshad گفت:

  اقامابازیکن نمیخوایم هیچی نمیخوایم فقط دست ازسرتیممون برداریدبزارید نفس بکش باهمین ترکیبو مربی اگه تبانی نکنن و فوتبال سالم بازی کنن تیمای دیگه تک تکشون زیراس اس له میشن

 7. حمید گفت:

  سلام بازیکن خوب همیشه خوبه شاید کمیت بازیش افت کنه مثلا ۶۰ دقیقه ای بشه اما کیفیت بازیش بنظر من ثابته بهر حال درنهایت به مربی بستگی داره که چطور بازی بگیره انشاالله این فصل فصله خوبی برا استقلال باشه استقلال همیشه برای من تیم محبوبم حنی وقتی فرستادنش دسته ۳ .یا حق

 8. مصطفی زر هپو ش گفت:

  قهرمان جام حذفی.. تو کل دوره ها….دو قهرمانی اسیا دونایب و دو سو می وچند چهارمی.بیشترین امتیاز لیگ برتر تو کل ادوار…بیشترین برد دربی…تقدیم ب نسترن خانم جهت اطلاع

 9. بابک گفت:

  واقعن خرید ای استقلال حرف نداره به جباری و منتظری نیاز بود بیت سعید دم عالیه

  • محمد از چابهار گفت:

   من خیلی خوش حال هستم

 10. مجید گفت:

  استقلال.که.۶تای.هست.پرپولیسم.۶.تای.میشه.نگران.نباشید.شایدم.بیشتر.شد.پیروزی.۰_۸العین.عربستان.

 11. حمید گفت:

  ازنظر من استقلال باید یک مربی پخته خارجی بخره تابتونه این تیم رونجات بده تا این کاررو نکنه تیم خوبی نخواهیم داشت الکی خودمون روگول نزنیم

 12. مرتضایی گفت:

  به نظر بنده استقلال برای موفقیت باید این سه نفر رو اخراج کنه باور کنید تیم از این رو به اون رو میشه۱مهدی رحمتی۲خسرو حیدری۳جابرانصاری

  • کسری گفت:

   پرسپولیسیم اما کامل حرفتو قبول دارم
   حتی اگه دروازبان از نظر فنی از رحمتی هم کمتر بود بیارن خیلی سود میبینن خسرو هم پیره جاش دانیال ماهینی رو بگیرن

   • ماهان گفت:

    استقلال به بازیکنان پرسپولیس نیاز ندارد دروازه بان اس اس بعد رحمتی عقاب لیگ هست یعنی حسین حسینی جابر برود وعلی ،،،رونالدو هست یعنی تیام؟ ووریا هم هست ونمی رود؟؟؟؟؟؟؟ پرسپولیس بره کسانی که رفتن رو بیاره لنگی

 13. مرتضی گفت:

  چی میشه اینقدربی ادب نباشیم به همدیگر احترام بگذاریم. ایقدرخوبه به هم فحش ندهیم بخدافوتبال هم مثل کشتی ورزش پهلوانی هست. ..بامیدهواداران پاک

 14. مرتضی گفت:

  بدون استقلال وپرسپولیس فوتبال ایران بی معناست.استقلال وپرسپولیس روئیایی یعنی تیم ملی قدرتمند.استقلالی دوآتیشه هستم اماپرسپولیس رودوست دارم.هیچ وقت بی احترامی به هوادارانش وبازیکنانش نکرده ونمیکنم.چه وقتی باختیم چه وقتی بردیم.براشون توی ادامه لیگ آسیا ازصمیم قلب دعامیکنم

 15. sara گفت:

  به نظرم استقلال امسال میتونه خیلی بهتر بازی کنه دهن لنگی رو سرویس میکنیم لنگی بد بخت ابروی فوتبال کشورت به استقلاله

 16. نام شما...salman گفت:

  ما استقلال ۸۹ را میخواهیم با مضلومی

 17. Yousef گفت:

  استقلال امسال تیم خوبی میشه ولی من فکر میکنم اگه منصوریان تیم رو عقب نکشه و بازی رو دفاعی نکنه قطعا اسنقلال یک تیم رویایی میشه 😍😍

 18. یاسین گفت:

  آهای بچه ننه که میگی استقلال ستارهاش تقلبی. شما لنگی های بدبخت بعد از ده سال یه جام گرفتین خیلی خوشحالین ولی تو آسیا هنوز به نیمه نهایی صعود نکردین. سال دیگه قهرمانی مال ماست هم توی لیگ هم جام حذفی و هم آسیا. استقلال با دو قهرمانی، دو نایب قهرمانی، دو مقام سومی و یک چهارمی پر افتخار ترین تیم آسیاست شما لنگی ها تو حسرتش بمونید اگه نمودونی از بابات بپرس بدبخت.

 19. احمتی گفت:

  سلام استقلال هیچ تاکتیک نداشته تو این چن فصل اخیر فقط خسرو بره سانتر کنه بنده خدا یکی هم شانسی یا با سر یا بیفته جلو پاش توپو گل کنه والا به خدا.. مگوییان.. پادوانی.. یعقوب کریمی..حق دوست..جپاروف.. اینا اضافی هستن استقلال شجاییان ::پهلوان::ترابی::و چن تا بازیکن ستاره میخواد در حد استقلال باشن به نظرم اصلا نباید اصراری به جذب منتظری و جباری داشته باشند اونا دیکه تموم شدن حتی الاهلی هم کنار گذاتشون ::تازه آقایون ناز میکنن وایسادن بینم کدوم تیم قطری حالا خوب یا بد باز بهشون پیشنهاد میدن… اینا به درد به استقلال نمی‌خورن استقلال عاشق میخواد….یا حق

 20. HESSAM گفت:

  از نظر من استقلال به مدیرعامل و سرمربی با تجربه و با فکر احتیاج داره؛همچنین بازیکنانی بازی ساز و ما اصلا در دفاع چپ و راست زیاد خوب نیستیم اصلا دفاعمون خوب نیست حملمون هم هنینطوره زیاد استراتژی خاصی نداریم باید دفاع و حمله استقلال تقویت بشه استقلال باید دفاعی مثل قدیم داشته باشه مثل منتظری و حنیف اینا عالی بودن عااالی ایشالله امسال تیم خوبی خواهیم داشت

 21. Abi del گفت:

  خدا کنه اقای منصوریان مجتبی جباری رو هم بیاره جباری هم با تجربس هم عاشق استقلال خیلی ب تیم کمک میکنه

 22. مجیددلبندم گفت:

  باقری قربانی یعقوب حق دوست انصاری ووریا مگویان پادو باکمال احترام گمشین بیرون.به جاشون بازیکنایی مث درخشان مهرشکاری جعفری ازجوانان تیم ملی.شجاعیان احسان پهلوان ترابی تبریزیوجذب کن.جباروف و ماشاپیروف کین دیگه باااو..؟

  • HESSAM گفت:

   انصاری چشه کم زحمت کشیده😡😡

  • مهرانی گفت:

   سلام اگه واقعا استقلال دوست داری نباید ب بازیکنانی ک کلی زحمت کشیدن بگی برین گمشین

 23. عظیم گفت:

  عظیم کمایی

 24. اریان گفت:

  اتفاقا بازیکنای خوبی تو استقلال داریم اما مشخص نیس منصوریان فازش چیه…

 25. نصیبه گفت:

  خیلی خوش اشتهایید آسیااااا؟؟؟؟؟!!!!! ههههههه!!!!!
  نسترن جان با این جماعت شیش تایی طرف نشو ک احترام ی خانمم نگه نمیدارند….
  اینا فقط مونده بود تو آسیا شیش تایی بشن، ههههههه!!!!!!
  دوستان شیشتایی تیم ما حرف نمیزنه عمل میکنه….

  • HESSAMنام شما... گفت:

   ساکت شو بینیم به تو ربط نداره چند تا خوردیم

 26. حسین گفت:

  سلام بر دوستان عزیز بنظر من هم استقلال بازیکنان خوبی داره وبایی استخوان بندی فصل قبل رو نگهداری وفقط چند بازیکن اضافه کنه یه دفاع چپ ویه دفاع میانی که منتظری بهترین گزینه است ویه بازی ساز کافی است تا استقلال قوی تری ببینیم

 27. سیما احمدی گفت:

  به نظر من استقلال بازیکن جدید نمیخواد… همون بازیکنان فصل قبلش رو حفظ کنه کافیه

 28. امین گفت:

  باسلام خدمت آبی دلان عزیز,بنظرمن استقلال تغییرات خوبی داشته تا الان,اما تیم بزرگ همیشه باید ستاره های بزرگ داشته باشه مثل امیدابراهیمی مهدی رحمتی کاوه رضایی…استقلال باید چند بازیکن باکیفت دیگر مثل روزبه چشمی پژمان منتظری مرتضی تبریزی بگیره

 29. امین گفت:

  باسلام خدمت آبی دلان عزیز,بنظرمن استقلال تغییرات خوبی داشته تا الان,اما تیم بزرگ همیشه باید ستاره های بزرگ داشته باشه مثل امیدابراهیمی مهدی رحمتی کاوه رضایی…استقلال باید چند بازیکن باکیفت دیگر مثل روزبه چشمی پژمان منتظری مرتضی تبریزی بگیره

 30. sajad گفت:

  پرسپولیس هیچ وقت تیم اسیا نبوده ونخواهد بود خداییشم تیم فقط استقلال عاشقشم

 31. yasin گفت:

  نسترن خواهشا زر نزن شماهافقط ادعاتون میشه

 32. نسترن گفت:

  استقلالیا با اون ستاره های تقلبیتون زیاد زور نزنین زیر مایین… ۱۰ قهرمانی=یک ستاره

  • سهیل گفت:

   چرت نگو هروقت قهرمان اسیا شدین بیاین حرف بزنین ازنظره جامی هم زیره مایید عقده ی ستاره دارین

  • Fgjggنام شما... گفت:

   یک افتخار تو اسیا حسرت لنگی ها

  • احساننام شما... گفت:

   ۵۴سال هس فینال آسیا ندیدی

 33. milad.as6677@gmail.com گفت:

  هرکارمیکنن بکنن فقط پرسپولیس و له کنن امسال خوک های کثیف قرمز و اینا کی اند تو لیگ اشغال ها

 34. اکبر گفت:

  اقا احمد راست میگه استقلال هم باید یکم خرج کنه

 35. اکبرفخو گفت:

  احمد درست میگه استقلال باید یکم خرج کنه بازیکن خوب بگیره نه که همین پاتالا رو بیاره

 36. اکبر گفت:

  مهدی ترابی منتظری وحیدامیری جباری اگه بیان استقلال باید بره با بارسلونا بازی کنه

  • HESSAM گفت:

   اخ واقعا گل گفتی واقعا گل گفتی حرفت لاااایک داره👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍

 37. احمد گفت:

  بابا پرس پولیس تیم ملی خرید من استقلالی بد بخت به دوستا بازیکن ول دل خودمو خوش کردم

 38. کامیار گفت:

  پیش به سوی قهررررررررررمانی در آسیا… انشاا…

  • Sajjad گفت:

   زاااااااارت….شما تو اسیا شیشتا نخورین کسی قهرمانی نخاست

 39. zahra گفت:

  ما دیگه قهرمانی تو لیگ برامون جذابیتی نداره… فقط آسیا

 40. mahde گفت:

  اگه استقلال بتونه امسال بازیکنانش رو نگه داره مخصوصا کاوه رضایی و امید ابراهیمی حتما تو آسیا و لیگ ۹۶-۹۷ قهرمان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ