خرید های جدید استقلال برای نیم فصل دوم تا امروز / لیست بازیکنان جدید ۹۹

تیم فوتبال استقلال تهران به دنبال خرید بازیکنان جدید برای نیم فصل دوم است تا عملکرد خوبی در فصل نقل و انتقالات لیگ برتر سال ۹۹ – ۱۴۰۰ داشته و همچنین بتواند بازیکنان کلیدی این فصل خود را برای تمدید قرارداد فصل بعد متقاعد کند.

با توجه به خرید و فروش‌های استقلال مشخص می‌شود آبی‌ها قصد دارند تیم خود را به خوبی تقویت کنند و شایان ذکر است در نقل و انتقالات نیم فصل دوم سجاد آقایی و فرشید باقری از استقلال جدا شده اند و در عوض بازیکنان جدید این تیم از نفرات تاثیرگذار لیگ در تیم قبلی خود بوده اند.

خرید جدید استقلال
خرید جدید استقلال

خرید های جدید استقلال تا امروز

تا امروز ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ آرمان رمضانی (مهاجم پرسپولیس) و سعید مهری (هافبک تراکتور) بازیکنان جدید استقلال برای نیم فصل دوم لیگ برتر هستند که با این تیم قرارداد رسمی امضا کرده اند و امین قاسمی‌نژاد (مهاجم شهرخودرو) هم احتمالا امروز با آبی ها قرارداد میبندد. با توجه به مخالفت باشگاه تراکتور با جدایی اشکان دژاگه، به نظر میاید حضور این بازیکن در استقلال منتفی است.

شایان ذکر است استقلال در ابتدای فصل با درخواست محمود فکری (سرمربی سابق) بازیکنان جدید زیادی را جذب کرده بود. محمد نادری (مدافع چپ پرسپولیس) مهدی مهدی پور (هافبک دفاعی ذوب آهن) بابک مرادی (هافبک ماشین‌سازی)، سید احمد موسوی (مدافع راست گل گهر)، متین کریم زاده ( مدافع پارس جنوبی جم)، محمد رشید مظاهری (دروازبان تراکتور)، محمدحسین مرادمند (مدافع شهرخودرو) بازیکنان جدید استقلال در ابتدای فصل بودند.

خبر فوری (۲۴ اسفند ۹۹): آرمان رمضانی مهاجم پرسپولیس بعد از توافق با مدیران استقلال، با یک قرارداد یکسال و نیمه به آبی پوشان پایتخت پیوست تا تبدیل به شانزدهمین یاغی فوتبال ایران شود.

سعید مهری اولین خرید استقلال در نیم فصل

سعید مهری هافبک وسط تراکتور که یکی از گزینه های مد نظر استقلال در نقل و انتقالات زمستانی بود در نهایت با این تیم به توافق دست یافت تا شکار بزرگ آبی‌ها در پنجره زمستانی لقب گیرد.

دیروز باشگاه استقلال خبر عقد قرارداد با این بازیکن جوان را اعلام کرده است.

آرمان رمضانی دومین خرید استقلال

آرمان رمضانی که در تابستان نیز جزو لیست خرید فرهاد مجیدی بود، در نهایت راهی پرسپولیس شد و پس از یک نیم فصل ناموفق در این تیم، در انتقالی غیرمنتظره به استقلال تهران پیوست.

این مهاجم ۲۸ ساله در نیم‌فصل اول تنها یک حضور ثابت در دیدار هفته چهارم مقابل پدیده داشت و در هشت مسابقه دیگر هم به‌عنوان یار جانشین به میدان رفت که در این مدت نتوانست گلزنی کند یا پاس گل بدهد تا با این عملکرد نه چندان خوب، نخستین خروجی پرسپولیس در نیم‌فصل شود.

باید دید با وجود مثلث قدرتمند استقلال در خط حمله آیا آرمان رمضانی میتواند راهی به ترکیب اصلی استقلال پیدا کند.

بازیکنانی که استقلال به دنبال جذب آنهاست

امین قاسمی‌نژاد (منتفی شد)

امین قاسمی نژاد هافبک تهاجمی تیم پدیده که عملکرد خوبی در ترکیب تیمش داشت، یکی از گزینه های باشگاه استقلال برای جذب در نیم فصل جدید است.

توافق باشگاه استقلال با امین قاسمی‌نژاد نهایی شده و به سرانجام رسیده و باید این بازیکن را خرید جدید آبی‌ها دانست؛ مسئولان باشگاه ابی پوش پایتخت در توافقی که با این مهاجم داشته اند برای عقد قرارداد ۲٫۵ ساله به توافق رسیده‌اند.

آرمین سهرابیان (منتفی شد)

آرمین سهرابیان مدافع سابق استقلال و این فصل سپاهان درخصوص پیوستنش به استقلال گفت: با استقلال مذاکره کرده ام اما هنوز یکسری از مسائل حل نشده است که اگر حل شود با این تیم قرارداد امضا می کنم.

با توجه به مساله انضباطی اخیر احتمال بازگشت دانشگر به تیم ضعیف است و احتمالا شاهد جدایی او خواهیم بود. به همین دلیل فرهاد مجیدی خواهان حضور آرمین سهرابیان در تیمش شده تا جای دانشگر را پر کند.

آرمین سهرابیان

طالب ریکانی در راه پوشیدن لباس آبی

در ابتدای نقل و انتقالات زمستانی عنوان شده بود استقلال خواهان به خدمت گرفتن طالب ریکانی است، اما با مخالفت باشگاه صنعت نفت این انتقال صورت نگرفت ولی با عدم رفع مشکلات مالی آبادانی‌ها اکنون ممکن است این اتفاق بیفتد و کاپیتان برزیلی‌ها پیراهن آبی تیم پایتخت را انتخاب کند.

بازیکنان خروجی استقلال در نیم فصل

استقلال در خط هافبک آنقدر ستاره دارد که قطعا فرهاد مجیدی برای استفاده از آنها در ترکیب دچار سرگیجه می‌شود؛ در این شرایط که سعید مهری نیز به جمع هافبک های استقلال اضافه شده کادرفنی فرشید باقری را در لیست بازیکنان خروجی قرار داده و این بازیکن هم در تمرینات شرکت نمی‌کند تا به تیم دیگری بپیوندد.

فرشید باقری هافبک تیم فوتبال استقلال که به چهار سال و نیم حضور متوالی‌اش در استقلال پایان داده و قرارداد خود را روز گذشته با این باشگاه فسخ کرده بود، با امضای قراردادی یک و نیم ساله به گل گهر سیرجان پیوست.

فردین رابط، بازیکن جوان تیم استقلال تهران که قصد داشت برای بازی بیشتر از استقلال راهی یک تیم دیگر شود و موافقت فرهاد مجیدی برای این اتفاق را هم گرفته بود، با قراردادی قرضی از جمع آبی پوشان جدا و به تیم نفت مسجد سلیمان ملحق شد.

سجاد آقایی مهاجم جوان استقلال که سال گذشته به عنوان یکی از پدیده های آبی ها نامش را مطرح کرد، این روزها شرایط خوبی ندارد و برای نیم فصل دوم به صورت قرضی به تیم نساجی قائمشهر پیوست.

خرید های جدید استقلال در ابتدای فصل

رشید مظاهری اولین خرید استقلال

رشید مظاهری دروازبان تیم ملی و فصل گذشته تراکتور، ۱۷ شهریور ۹۹ با عقد قرارداد دو ساله به استقلال پیوست تا اولین خرید استقلال در فصل نقل و انتقالات باشد.

گفته میشود تراکتور از این بازیکن به علت فسخ یک طرفه قرارداد شکایت کرده و این قرارداد را غیر قانونی اعلام کرده است. البته مظاهری از دیروز در تمرینات استقلال حضور یافته و رسما استقلالی شدنش را تائید کرد.

قرارداد رشید مظاهری با استقلال

متین کریم زاده به استقلال پیوست

متین کریم زاده مدافع ۲۲ ساله تیم پارس جنوبی جم با ثبت قرارداد ۳ساله به تیم فوتبال استقلال پیوست.

کریم زاده با اعلام خوشحالی از پیوستن به استقلال و انتشار عکس زیر گفت: اگر پرس و جو کنید می فهمید که من از بچگی استقلالی بودم و یکی از آرزوهای بزرگ من بازی در این تیم بود.

بابک مرادی سومین بازیکن جدید استقلال

هافبک ۲۷ ساله و تکنیکی ماشین سازی تبریز که فصل گذشته در این تیم خوش درخشیده بود در نهایت مورد توجه آبی‌ها قرار گرفت و ۱۹ شهریور ۹۹ با قراردادی دو ساله به استقلال پیوست.

بابک مرادی هم شرایطی مشابه رشید مظاهری دارد و فسخ قرارداد یکطرفه اش در شرایطی که با ماشین سازی قرارداد داشت، موجب عصبانیت مدیران این تیم شده است.

بابک مرادی بازیکن جدید استقلال

سید احمد موسوی هم استقلالی شد

سید احمد موسوی هافبک دفاعی گل گهر که سابقه حضور در تیم‌های تراکتور، ماشین‌سازی و … را دارد، امروز پنجشنبه ۲۰ شهریور ۹۹ با عقد قراردادی دو ساله، رسما به استقلال پیوست.

این بازیکن ۲۸ ساله با ابراز خوشحالی از پیوستن به تیم محبوبش گفت: من محصول آکادمی استقلال هستم و در سال ۹۱ هم در امیدهای استقلال با آرش رضاوند همبازی بودم و در تمرینات بزرگسالان استقلال در آن فصل هم باهم شرکت می‌کردیم. از پیوستن دوباره به استقلال بسیار خوشحالم. گذر زمان و خواست خدا بود که به خانه خود برگشتم.

احمد موسوی در استقلال

محمدحسین مرادمند پنجمین خرید استقلال

محمدحسین مرادمند مدافع جوان و ۲۶ ساله فصل گذشته پدیده که در این فصل در ۲۸ بازی به صورت ثابت برای شهرخودرو به میدان رفته است، امروز ۲۰ شهریور ۹۹ با استقلال قرارداد بست.

نکته جالب این که پرسپولیس هم به دنبال جذب این بازیکن بود و حتی در شرف ثبت قرارداد با این مدافع قرار داشت. البته او در مصاحبه پس از قرارداد با استقلال، حضورش در باشگاه پرسپولیس را صرفا به احترام یحیی گل محمدی اعلام کرد.

پیوستن مرادمند به استقلال

مهدی مهدی پور ششمین خرید استقلال

مهدی مهدی پور، هافبک دفاعی ذوب آهن که قراردادش را به صورت یک طرفه با اصفهانی‌ها فسخ کرده بود، امروز با مدیران استقلال به توافق رسید و به عنوان ششمین خرید استقلال قراردادش را به امضا رساند.

این ستاره جوان و تاثیرگذار که سابقه بازی در تراکتور را نیز دارد و طی سال های گذشته یکی از بازیکنان موثر ذوب‌آهن بود. مدیران استقلال امیدوارند این بازیکن جوان و باتجربه بتواند جایگزین علی کریمی در میانه میدان باشد.

مهدی مهدی پور بازیکن جدید استقلال

محمد نادری هفتمین و جنجالی ترین خرید استقلال

محمد نادری مدافع چپ تیم پرسپولیس با یک قرارداد یکساله به استقلال پیوست تا هفتمین خرید این تیم و جنجالی ترین انتقال فصل رقم بخورد.

نادری فصل آینده با پیراهن شماره ۲ استقلال بازی خواهد کرد که در پست دفاع چپ پرترافیک این تیم برای رسیدن به ترکیب اصلی باید با میلیچ، زکی پور و متین کریم زاده رقابت کند.

محمد نادری پرسپولیس در استقلال

تمدید قرارداد بازیکنان استقلال

شیخ دیاباته که ۳۱۵ هزار دلار از استقلال طلب داشت و ۱۰ روز به باشگاه فرصت داده بود، امروز به طور رسمی پول خود را دریافت کرد و به زودی به ایران بر میگردد.

فرشید اسماعیلی هافبک هجومی استقلال که زمزه های خروج او از این تیم به گوش می رسید امروز ۲۰ شهریور ۹۹ با حضوردر هتل آزادی و پس بعد از جلسه با سعادتمند، قرارداد خود را به مدت یک سال دیگر تمدید کرد.

تمدید قرارداد اسماعیلی با استقلال
تا این لحظه ۴۹نظر ثبت شده
 1. farshad گفت:

  اقامابازیکن نمیخوایم هیچی نمیخوایم فقط دست ازسرتیممون برداریدبزارید نفس بکش باهمین ترکیبو مربی اگه تبانی نکنن و فوتبال سالم بازی کنن تیمای دیگه تک تکشون زیراس اس له میشن

 2. حمید گفت:

  سلام بازیکن خوب همیشه خوبه شاید کمیت بازیش افت کنه مثلا ۶۰ دقیقه ای بشه اما کیفیت بازیش بنظر من ثابته بهر حال درنهایت به مربی بستگی داره که چطور بازی بگیره انشاالله این فصل فصله خوبی برا استقلال باشه استقلال همیشه برای من تیم محبوبم حنی وقتی فرستادنش دسته ۳ .یا حق

 3. مصطفی زر هپو ش گفت:

  قهرمان جام حذفی.. تو کل دوره ها….دو قهرمانی اسیا دونایب و دو سو می وچند چهارمی.بیشترین امتیاز لیگ برتر تو کل ادوار…بیشترین برد دربی…تقدیم ب نسترن خانم جهت اطلاع

 4. بابک گفت:

  واقعن خرید ای استقلال حرف نداره به جباری و منتظری نیاز بود بیت سعید دم عالیه

  • محمد از چابهار گفت:

   من خیلی خوش حال هستم

 5. مجید گفت:

  استقلال.که.۶تای.هست.پرپولیسم.۶.تای.میشه.نگران.نباشید.شایدم.بیشتر.شد.پیروزی.۰_۸العین.عربستان.

 6. حمید گفت:

  ازنظر من استقلال باید یک مربی پخته خارجی بخره تابتونه این تیم رونجات بده تا این کاررو نکنه تیم خوبی نخواهیم داشت الکی خودمون روگول نزنیم

 7. مرتضایی گفت:

  به نظر بنده استقلال برای موفقیت باید این سه نفر رو اخراج کنه باور کنید تیم از این رو به اون رو میشه۱مهدی رحمتی۲خسرو حیدری۳جابرانصاری

  • کسری گفت:

   پرسپولیسیم اما کامل حرفتو قبول دارم
   حتی اگه دروازبان از نظر فنی از رحمتی هم کمتر بود بیارن خیلی سود میبینن خسرو هم پیره جاش دانیال ماهینی رو بگیرن

   • ماهان گفت:

    استقلال به بازیکنان پرسپولیس نیاز ندارد دروازه بان اس اس بعد رحمتی عقاب لیگ هست یعنی حسین حسینی جابر برود وعلی ،،،رونالدو هست یعنی تیام؟ ووریا هم هست ونمی رود؟؟؟؟؟؟؟ پرسپولیس بره کسانی که رفتن رو بیاره لنگی

 8. مرتضی گفت:

  چی میشه اینقدربی ادب نباشیم به همدیگر احترام بگذاریم. ایقدرخوبه به هم فحش ندهیم بخدافوتبال هم مثل کشتی ورزش پهلوانی هست. ..بامیدهواداران پاک

 9. مرتضی گفت:

  بدون استقلال وپرسپولیس فوتبال ایران بی معناست.استقلال وپرسپولیس روئیایی یعنی تیم ملی قدرتمند.استقلالی دوآتیشه هستم اماپرسپولیس رودوست دارم.هیچ وقت بی احترامی به هوادارانش وبازیکنانش نکرده ونمیکنم.چه وقتی باختیم چه وقتی بردیم.براشون توی ادامه لیگ آسیا ازصمیم قلب دعامیکنم

 10. sara گفت:

  به نظرم استقلال امسال میتونه خیلی بهتر بازی کنه دهن لنگی رو سرویس میکنیم لنگی بد بخت ابروی فوتبال کشورت به استقلاله

 11. نام شما...salman گفت:

  ما استقلال ۸۹ را میخواهیم با مضلومی

 12. Yousef گفت:

  استقلال امسال تیم خوبی میشه ولی من فکر میکنم اگه منصوریان تیم رو عقب نکشه و بازی رو دفاعی نکنه قطعا اسنقلال یک تیم رویایی میشه 😍😍

 13. یاسین گفت:

  آهای بچه ننه که میگی استقلال ستارهاش تقلبی. شما لنگی های بدبخت بعد از ده سال یه جام گرفتین خیلی خوشحالین ولی تو آسیا هنوز به نیمه نهایی صعود نکردین. سال دیگه قهرمانی مال ماست هم توی لیگ هم جام حذفی و هم آسیا. استقلال با دو قهرمانی، دو نایب قهرمانی، دو مقام سومی و یک چهارمی پر افتخار ترین تیم آسیاست شما لنگی ها تو حسرتش بمونید اگه نمودونی از بابات بپرس بدبخت.

 14. احمتی گفت:

  سلام استقلال هیچ تاکتیک نداشته تو این چن فصل اخیر فقط خسرو بره سانتر کنه بنده خدا یکی هم شانسی یا با سر یا بیفته جلو پاش توپو گل کنه والا به خدا.. مگوییان.. پادوانی.. یعقوب کریمی..حق دوست..جپاروف.. اینا اضافی هستن استقلال شجاییان ::پهلوان::ترابی::و چن تا بازیکن ستاره میخواد در حد استقلال باشن به نظرم اصلا نباید اصراری به جذب منتظری و جباری داشته باشند اونا دیکه تموم شدن حتی الاهلی هم کنار گذاتشون ::تازه آقایون ناز میکنن وایسادن بینم کدوم تیم قطری حالا خوب یا بد باز بهشون پیشنهاد میدن… اینا به درد به استقلال نمی‌خورن استقلال عاشق میخواد….یا حق

 15. HESSAM گفت:

  از نظر من استقلال به مدیرعامل و سرمربی با تجربه و با فکر احتیاج داره؛همچنین بازیکنانی بازی ساز و ما اصلا در دفاع چپ و راست زیاد خوب نیستیم اصلا دفاعمون خوب نیست حملمون هم هنینطوره زیاد استراتژی خاصی نداریم باید دفاع و حمله استقلال تقویت بشه استقلال باید دفاعی مثل قدیم داشته باشه مثل منتظری و حنیف اینا عالی بودن عااالی ایشالله امسال تیم خوبی خواهیم داشت

 16. Abi del گفت:

  خدا کنه اقای منصوریان مجتبی جباری رو هم بیاره جباری هم با تجربس هم عاشق استقلال خیلی ب تیم کمک میکنه

 17. مجیددلبندم گفت:

  باقری قربانی یعقوب حق دوست انصاری ووریا مگویان پادو باکمال احترام گمشین بیرون.به جاشون بازیکنایی مث درخشان مهرشکاری جعفری ازجوانان تیم ملی.شجاعیان احسان پهلوان ترابی تبریزیوجذب کن.جباروف و ماشاپیروف کین دیگه باااو..؟

  • HESSAM گفت:

   انصاری چشه کم زحمت کشیده😡😡

  • مهرانی گفت:

   سلام اگه واقعا استقلال دوست داری نباید ب بازیکنانی ک کلی زحمت کشیدن بگی برین گمشین

 18. عظیم گفت:

  عظیم کمایی

 19. اریان گفت:

  اتفاقا بازیکنای خوبی تو استقلال داریم اما مشخص نیس منصوریان فازش چیه…

 20. نصیبه گفت:

  خیلی خوش اشتهایید آسیااااا؟؟؟؟؟!!!!! ههههههه!!!!!
  نسترن جان با این جماعت شیش تایی طرف نشو ک احترام ی خانمم نگه نمیدارند….
  اینا فقط مونده بود تو آسیا شیش تایی بشن، ههههههه!!!!!!
  دوستان شیشتایی تیم ما حرف نمیزنه عمل میکنه….

  • HESSAMنام شما... گفت:

   ساکت شو بینیم به تو ربط نداره چند تا خوردیم

 21. حسین گفت:

  سلام بر دوستان عزیز بنظر من هم استقلال بازیکنان خوبی داره وبایی استخوان بندی فصل قبل رو نگهداری وفقط چند بازیکن اضافه کنه یه دفاع چپ ویه دفاع میانی که منتظری بهترین گزینه است ویه بازی ساز کافی است تا استقلال قوی تری ببینیم

 22. سیما احمدی گفت:

  به نظر من استقلال بازیکن جدید نمیخواد… همون بازیکنان فصل قبلش رو حفظ کنه کافیه

 23. امین گفت:

  باسلام خدمت آبی دلان عزیز,بنظرمن استقلال تغییرات خوبی داشته تا الان,اما تیم بزرگ همیشه باید ستاره های بزرگ داشته باشه مثل امیدابراهیمی مهدی رحمتی کاوه رضایی…استقلال باید چند بازیکن باکیفت دیگر مثل روزبه چشمی پژمان منتظری مرتضی تبریزی بگیره

 24. امین گفت:

  باسلام خدمت آبی دلان عزیز,بنظرمن استقلال تغییرات خوبی داشته تا الان,اما تیم بزرگ همیشه باید ستاره های بزرگ داشته باشه مثل امیدابراهیمی مهدی رحمتی کاوه رضایی…استقلال باید چند بازیکن باکیفت دیگر مثل روزبه چشمی پژمان منتظری مرتضی تبریزی بگیره

 25. sajad گفت:

  پرسپولیس هیچ وقت تیم اسیا نبوده ونخواهد بود خداییشم تیم فقط استقلال عاشقشم

 26. yasin گفت:

  نسترن خواهشا زر نزن شماهافقط ادعاتون میشه

 27. نسترن گفت:

  استقلالیا با اون ستاره های تقلبیتون زیاد زور نزنین زیر مایین… ۱۰ قهرمانی=یک ستاره

  • سهیل گفت:

   چرت نگو هروقت قهرمان اسیا شدین بیاین حرف بزنین ازنظره جامی هم زیره مایید عقده ی ستاره دارین

  • Fgjggنام شما... گفت:

   یک افتخار تو اسیا حسرت لنگی ها

  • احساننام شما... گفت:

   ۵۴سال هس فینال آسیا ندیدی

 28. milad.as6677@gmail.com گفت:

  هرکارمیکنن بکنن فقط پرسپولیس و له کنن امسال خوک های کثیف قرمز و اینا کی اند تو لیگ اشغال ها

 29. اکبر گفت:

  اقا احمد راست میگه استقلال هم باید یکم خرج کنه

 30. اکبرفخو گفت:

  احمد درست میگه استقلال باید یکم خرج کنه بازیکن خوب بگیره نه که همین پاتالا رو بیاره

 31. اکبر گفت:

  مهدی ترابی منتظری وحیدامیری جباری اگه بیان استقلال باید بره با بارسلونا بازی کنه

  • HESSAM گفت:

   اخ واقعا گل گفتی واقعا گل گفتی حرفت لاااایک داره👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍

 32. احمد گفت:

  بابا پرس پولیس تیم ملی خرید من استقلالی بد بخت به دوستا بازیکن ول دل خودمو خوش کردم

 33. کامیار گفت:

  پیش به سوی قهررررررررررمانی در آسیا… انشاا…

  • Sajjad گفت:

   زاااااااارت….شما تو اسیا شیشتا نخورین کسی قهرمانی نخاست

 34. zahra گفت:

  ما دیگه قهرمانی تو لیگ برامون جذابیتی نداره… فقط آسیا

 35. mahde گفت:

  اگه استقلال بتونه امسال بازیکنانش رو نگه داره مخصوصا کاوه رضایی و امید ابراهیمی حتما تو آسیا و لیگ ۹۶-۹۷ قهرمان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *