خرید جدید استقلال امروز (خرداد ۱۴۰۲) و لیست خرید بازیکنان جدید استقلال برای فصل بعد

تیم فوتبال استقلال تهران به دنبال خرید بازیکنان جدید برای فصل بعد است تا عملکرد خوبی در فصل نقل و انتقالات لیگ بیست و دوم سال ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ داشته و همچنین بتواند بازیکنان کلیدی این فصل خود را برای تمدید قرارداد فصل بعد متقاعد کند.

خرید جدید استقلال
خرید جدید استقلال

خرید جدید استقلال امروز

تا امروز سجاد شهباززاده (مهاجم سپاهان) ، امید حامدی فر (هافبک دفاعی نفت آبادان) ، محمدحسین زواری (هافبک نفت آبادان)، رضا میرزایی (وینگر سپاهان) ، پیمان بابایی (مهاجم تراکتور) ، کاوه رضایی و محمد محبی (وینگر سانتاکلارا پرتغال) مهدی قایدی (مهاجم شباب الاهلی امارات) خریدهای جدید استقلال برای فصل بعد لیگ برتر هستند که با این تیم قرارداد رسمی امضا کرد. همچنین بر اساس اخبار منتشر شده علی کریمی و محمد نادری دیگر بازیکنانی هستند که استقلال به دنبال جذب آنهاست.

خبر فوری (۲۴ مرداد ۱۴۰۱): سیاوش یزدانی که یک فصل و نیم دیگر با استقلال قرارداد دارد روز گذشته موفق شد کفالت پدرش را بگیرد و معافیت خود را دریافت کند تا بتواند به تیم سابقش برگردد.

خبر فوری (۲۱ مرداد ۱۴۰۱): مهدی قایدی به صورت قرضی به استقلال پیوست. استقلالیها که روزهای آخر فصل نقل و انتقالات را به طوفانی ترین شکل ممکن سپری می کند، پس از جذب محمد محبی از سانتاکلارا، امروز موفق شدند مهدی قایدی را نیز از شباب الاهلی امارات به خدمت بگیرند.

خبر فوری (۱۹ مرداد ۱۴۰۱): باشگاه استقلال سرانجام امروز موفق شد توافق نهایی برای انتقال محمد محبی وینگر اسبق سپاهان را از سانتاکلارا پرتغال صورت دهد.

خبر فوری (۳۰ تیر ۱۴۰۱): کاوه رضایی مهاجم ۳۰ ساله شارلروا بلژیک، سرانجام پس از ۵ سال به استقلال برگشت تا بمب نقل و انتقالات این فصل آبی ها باشد.

خبر فوری (۱۹ تیر ۱۴۰۱): پیمان بابایی مهاجم فصل گذشته تراکتور، ظهر امروز با قراردادی دو ساله به صورت رسمی به استقلال پیوست.

خبر فوری (۱۰ تیر ۱۴۰۱): رضا میرزایی وینگر فصل گذشته تیم سپاهان اصفهان با استقلال قرارداد دوساله امضا کرد.

خبر فوری (۹ تیر ۱۴۰۱): حسین زواری، هافبک سابق تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پس از مذاکره با مدیران باشگاه استقلال، به طور رسمی به جمع آبی‌پوشان پایتخت پیوست.

خبر فوری (۷ تیر ۱۴۰۱): امید حامدی‌فر هافبک دفاعی نفت آبادان امروز به صورت رسمی به جمع آبی های پایتخت اضافه می شود.

در ادامه با آخرین اخباری که پیرامون فصل نقل و انتقالات و خریدهای جدید استقلال منتشر می شود با ما همراه باشید.

سینا خادم‌پور، آرش داجلیری، رضا آذری، زکریا مرادی، فردین رابط، متین کریم زاده و امین قاسمی نژاد ۷ بازیکنی هستند که علیرغم داشتن قرارداد با استقلال در لیست مازاد ساپینتو سرمربی جدید آبی ها قرار دارند که از این بین امین قاسمی نژاد به گلگهر سیرجان پیوسته است.

بازیکنان جدید استقلال برای فصل بعد (۱۴۰۱-۱۴۰۲)

مهدی قایدی

مهدی قایدی، ستاره محبوب هواداران استقلال پس از یک فصل دوری از این تیم، سرانجام به صورت قرضی به جمع آبی‌ها بازگشت.

مهدی قایدی که در یک فصل حضورش در الاهلی امارات عملکرد خوبی از خود نشان نداد در نهایت در لیست بازیکنان ژاردیم برای فصل پیش رو نیز قرار نگرفت و به همین خاطر باشگاه الاهلی با پیشنهاد استقلال برای بازگشت او موافقت کرد

مهدی قایدی

محمد محبی

محبی وینگر جوان و ۲۳ ساله بوشهری با عقد قراردادی قرضی و به مدت یک فصل از سانتاکلارا پرتغال به استقلال پیوست تا فصل بعد را با لباس آبی‌های پایتخت به میدان برود.

محبی در ۱۸ دیداری که برای سانتاکلارا به میدان رفت، ۳ مرتبه موفق به گلزنی در لیگ برتر پرتغال شد.

نکته جالب اینکه یکی از سه گل محبی با لباس سانتاکلارا وارد دروازه پورتیموننزه‌ای شد که هدایت آن را در آن زمان ریکاردو ساپینتو، سرمربی پرتغالی استقلال برعهده داشت.

محمد محبی

کاوه رضایی

کاوه رضایی مهاجم شارلوا بلژیک پس از توافق با مدیران استقلال به عنوان هفتمین خرید این فصل به جمع آبی های پایتخت اضافه شد.

این مهاجم ۳۰ ساله که ۵ فصل در تیم‌های بلژیکی بازی کرد، در مقاطعی در ترکیب تیم ملی هم قرار گرفت و ۱۸ بازی ملی انجام داد.

کاوه امروز خود را به محل اردوی استقلال در ترکیه رسانده و مورد استقبال سایر هم تیمی ها از جمله ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی آبی ها قرار گرفت.

کاوه رضایی خرید جدید استقلال

پیمان بابایی

پیمان بابایی مهاجم ۲۸ ساله فصل گذشته تراکتور، ظهر امروز با عقد قراردادی دو ساله به صورت رسمی به استقلال پیوست.

پیمان بابایی در فصل گذشته ۲۵ بازی در ترکیب اصلی حضور داشت که موفق شد ۵ گل به ثمر رسانده و بعد از عباس زاده ۸ گله، دومین گلزن برتر تراکتور لقب بگیرد.

پیمان بابایی خرید جدید استقلال

سجاد شهباززاده

به گزارش “ممتاز نیوز”، سجاد شهباززاده مهاجم فصل قبل سپاهان با عقد قراردادی ۲ ساله به صورت رسمی به استقلال پیوست تا از نخستین خرید این تیم در فصل نقل و انتقالات لیگ بیست و دوم رونمایی شود.

سجاد شهباززاده

امید حامدی‌فر

یکی از بازیکنانی است که طی روز‌های گذشته بحث حضورش در استقلال بسیار مطرح شد امید حامدی‌فر هافبک دفاعی نفت آبادان است که با مدیران باشگاه به توافق رسید و قرارداد دوساله بست.

امید حامدی‌فر

محمدحسین زواری

محمدحسین زواری بازیکن فصل گذشته نفت آبادان با عقد قراردادی دوساله به عضویت تیم فوتبال استقلال در آمد. این هافبک ۲۱ ساله، سابقه حضور در تیم ملی زیر ۱۹ سال کشورمان را نیز دارد.

قرارداد بازیکن جدید استقلال امضا شد/ هافبک تیم ملی در تیم ساپینتو

رضا میرزایی

رضا میرزایی وینگر فصل گذشته تیم سپاهان اصفهان پس از مذاکره با مدیران باشگاه استقلال، به طور رسمی به جمع آبی‌پوشان پایتخت پیوست.

بعد از سجاد شهباززاده، امید حامدی‌فر و حسین زواری این چهارمین بازیکنی است که باشگاه استقلال رسماً از آن رونمایی می‌کند.

رضا میرزایی

بازیکنان خروجی استقلال

تا امروز بازیکنان زیر به صورت رسمی از استقلال جدا شده اند.

امیرارسلان مطهری

امیرحسین حسین زاده

امین قاسمی نژاد

رضا آذری

رودی ژستد

زکریا مرادی

سیدمحمد حسینی

سینا خادم پور

علیرضا خدابخشی

فردین رابط

متین کریم زاده

محمد دانشگر

محمدجواد به آفرین

وریا غفوری

امیرحسین حسین زاده

امیرحسین حسین زاده وینگر جوان استقلال که فصل گذشته با درخشش در ترکیب آبی پوشان توانست اسم و رسمی برای خود دست و پا کند و به پدیده لیگ قبل تبدیل شد.

اما دوران حضور این بازیکن در استقلال خیلی کوتاه بود. در انتهای فصل بود که پیشنهادی از شارلوا بلژیک به دست حسین زاده رسید و او نیز با فعالسازی بند فسخ ۲۵۰ هزار دلاری موجود در قراردادش، از جمع آبی ها جدا شدو به شارلوا پیوست.

امیرحسین حسین زاده

وریا غفوری

وریا غفوری، کاپیتان ۳۵ ساله استقلال بعد از کش و قوس های فراوان سرانجام از این تیم کنار گذاشته شد تا این فصل او را با پیراهن شماره ۲۱ فولاد خوزستان ببینیم.

وریا غفوری

محمد دانشگر

خبر فوری (۶ تیر ۱۴۰۱): در روزهایی که هواداران استقلال منتظر تمدید قرارداد محمد دانشگر بودند، این مدافع با سپاهان قرارداد ۳ ساله امضا کرد تا دومین بازیکن خروجی استقلال پس از جدایی ژستد باشد.

این مدافع باتجربه که قراردادش با استقلال تمام شده بود و انتظار می رفت آنرا تمدید کند امروز شوک بزرگی را به مدیریت باشگاه وارد کرد و در روزهایی که هیچ تماسی از سوی مسئولان استقلال برای تمدید قرارداد با او گرفته نشده بود، منتظر نماند و بعد از توافق نهایی قراردادش را با سپاهان رسما امضا کرد.

رودی ژستد

خبر فوری (۱۲ خرداد ۱۴۰۱): رودی ژستد مهاجم فصل گذشته استقلال که زننده یکی از مهمترین گل های تیم فرهاد مجیدی در لیگ بیست و یکم به پرسپولیس بود، شب گذشته چمدان هایش را به مقصد پاریس بست.

قرارداد استقلال و رودی ژستد دو ساله بود و در متن این قرارداد بندی وجود داشت مبنی بر اینکه آبی ها در صورت رضایت از عملکرد ژستد می توانند برای سال دوم حضور او را فعال کنند. اما این اتفاق رخ نداد و نامه عدم نیاز به ژستد، از سوی باشگاه برای این بازیکن ارسال شد تا اولین خروجی استقلال برای فصل بعد مشخص شود.

رودی ژستد

تمدید قرارداد بازیکنان استقلال

مدیران باشگاه استقلال برای تمدید قرارداد بازیکنان فصل قبل خود طی روزهای گذشته مذاکرات زیادی با آنها داشته اند.

عارف غلامی

عارف غلامی مدافع میانی استقلال که پیشنهاداتی را از تیم های خارجی دریافت کرده بود و شایعاتی در خصوص جدایی او از استقلال به گوش می رسید، در نهایت امروز پس از مذاکره با مدیران باشگاه قراردادش را تمدید کرد.

عارف غلامی

زبیر نیک نفس

زبیر نیک نفس هافبک استقلال که فصل گذشته با قراردادی دو ساله راهی این تیم شد، تا پایان لیگ بیست و دوم با آبی پوشان قرارداد داشت اما بعد از توافق با باشگاه یک سال دیگر هم قراردادش را تمدید کرد و تا پایان لیگ بیست و سوم در استقلال خواهد بود.

زبیر نیک نفس

رافائل سیلوا

رافائل سیلوا مدافع برزیلی ۳۰ ساله استقلال پس از توافق با مدیران باشگاه، قراردادش را به مدت دو سال دیگر با آبی پوشان تمدید کرد.

رافائل سیلوا

ارسلان مطهری

پس از جذب شهباززاده، تمدید قرارداد رمضانی و مذاکرات برای جذب کاوه رضایی، شایعاتی در خصوص جدایی ارسلان مطهری و پیوستنش به سپاهان به گوش می‌رسید. اما سرانجام این بازیکن که یک فصل دیگر با استقلال قرارداد داشت و با تمدید قراردادش، به‌مدت دو فصل دیگر و تا پایان فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۳ در جمع آبی‌پوشان پایتخت ماندگار خواهد بود.

ارسلان مطهری

سید حسین حسینی

سید حسین حسینی بعد از نشست صمیمانه با مصطفی آجرلو مدیرعامل باشگاه برای فصل پیش رو در استقلال ماندنی شد.

سید حسین حسینی

روزبه چشمی

روزبه چشمی قراردادش را به مدت دو فصل دیگر به استقلال تمدید کرد.

روزبه چشمی

محمد حسین مرادمند قراردادش را به مدت دو سال دیگر با استقلال تمدید کرد.

آرمان رمضانی قراردادش را با استقلال به‌مدت ۲ فصل دیگر تمدید کرد.

مهدی مهدی‌پور که یک فصل با استقلال قرارداد داشت، یک فصل دیگر نیز قراردادش را تمدید کرد.

مدیران استقلال اگر بتوانند قرارداد حسین زاده و مهدی پور را تمدید کند یکی از بزرگترین موفقیت های این تیم در فصل نقل و انتقالات خواهد بود.

تا این لحظه ۵۴نظر ثبت شده
 1. شما برید شورتتونو از الهلال پس بگیرید گفت:

  چهار تایی ها

 2. منصورخان⭐⭐ناصرخان گفت:

  به یاد علی انصاریان عزیز:ما دوست‌داران،هواداران باشگاه محبوب استقلال بزرگ،ضمن تسلیت به مادر محترم و عزیز علی دعا میکنیم خدا صبر بده،علی برای ما هواداران قابل احترام برای زحمت‌های یکساله‌ای که برای تیم محبوبم استقلال کشیدی چه برد چه باخت ازت تشکر میکنیم،با اینکه دلی پرسپولیسی بود ولی برای ما قابل احترام ما استقلالی‌ها رازی هستیم و حقمان را حلال کردیم توهم ما رو حلال کن با یادی از مهرداد میناوند عزیز درسته رقیب ما بودید قابل احترام،از خدا روحتون در آرامش باشه

 3. aliakbari456@yahoo.com گفت:

  لنگیا تا وزیر کثیفو دارن دلخوشن .لعنت بر وزیر پدر سوخته

 4. حامد گفت:

  سلام از همه بازیکنان استقلال خواهش میکنم از تک تک شما من ۳۰ ساله استقلالیم زنو بجه هام هم استقلالین خواهش در مورد ترکیب استقلال واسه بازی ها یکم تمرگز داشته باشین ریسگ نکنید نبود فرشید اسماعیلی یک بازی بچشم خورد پس تو ترکیب یکم دقت داشته باشید ممنون از همه تاجی های دوستون دارم استقلال سرور پرسپولیس هست اینو کل دنیا میتونه 😂😂😂😂😂😂عشقم زندگیم شده استقلال

 5. حامد گفت:

  سلام استقلال تیمی خوبی هست اگه بزارن آقای مجیدی خودش میدونن چیکار کنه ونیم فصل خودش میدونه کیار بیاره به ترکیب وقعلا آقای مجیدی خیلی بهتر از اون یکی از مربیا هست من خودم ۳۰ ساله استقلالیم هروخت استقلال بازی رو میبازه من یک هفته نارحت و دل هوره دارم ممنون میشم از بازیکنان استقلال روز به روز بهتر بهتر بشن و در ذم روز به چشمی به استقلال نیازه ممنون از همه استقلالیا ما تاجیم

 6. farshad گفت:

  اقامابازیکن نمیخوایم هیچی نمیخوایم فقط دست ازسرتیممون برداریدبزارید نفس بکش باهمین ترکیبو مربی اگه تبانی نکنن و فوتبال سالم بازی کنن تیمای دیگه تک تکشون زیراس اس له میشن

 7. حمید گفت:

  سلام بازیکن خوب همیشه خوبه شاید کمیت بازیش افت کنه مثلا ۶۰ دقیقه ای بشه اما کیفیت بازیش بنظر من ثابته بهر حال درنهایت به مربی بستگی داره که چطور بازی بگیره انشاالله این فصل فصله خوبی برا استقلال باشه استقلال همیشه برای من تیم محبوبم حنی وقتی فرستادنش دسته ۳ .یا حق

 8. مصطفی زر هپو ش گفت:

  قهرمان جام حذفی.. تو کل دوره ها….دو قهرمانی اسیا دونایب و دو سو می وچند چهارمی.بیشترین امتیاز لیگ برتر تو کل ادوار…بیشترین برد دربی…تقدیم ب نسترن خانم جهت اطلاع

 9. بابک گفت:

  واقعن خرید ای استقلال حرف نداره به جباری و منتظری نیاز بود بیت سعید دم عالیه

  • محمد از چابهار گفت:

   من خیلی خوش حال هستم

 10. مجید گفت:

  استقلال.که.۶تای.هست.پرپولیسم.۶.تای.میشه.نگران.نباشید.شایدم.بیشتر.شد.پیروزی.۰_۸العین.عربستان.

 11. حمید گفت:

  ازنظر من استقلال باید یک مربی پخته خارجی بخره تابتونه این تیم رونجات بده تا این کاررو نکنه تیم خوبی نخواهیم داشت الکی خودمون روگول نزنیم

 12. مرتضایی گفت:

  به نظر بنده استقلال برای موفقیت باید این سه نفر رو اخراج کنه باور کنید تیم از این رو به اون رو میشه۱مهدی رحمتی۲خسرو حیدری۳جابرانصاری

  • کسری گفت:

   پرسپولیسیم اما کامل حرفتو قبول دارم
   حتی اگه دروازبان از نظر فنی از رحمتی هم کمتر بود بیارن خیلی سود میبینن خسرو هم پیره جاش دانیال ماهینی رو بگیرن

   • ماهان گفت:

    استقلال به بازیکنان پرسپولیس نیاز ندارد دروازه بان اس اس بعد رحمتی عقاب لیگ هست یعنی حسین حسینی جابر برود وعلی ،،،رونالدو هست یعنی تیام؟ ووریا هم هست ونمی رود؟؟؟؟؟؟؟ پرسپولیس بره کسانی که رفتن رو بیاره لنگی

 13. مرتضی گفت:

  چی میشه اینقدربی ادب نباشیم به همدیگر احترام بگذاریم. ایقدرخوبه به هم فحش ندهیم بخدافوتبال هم مثل کشتی ورزش پهلوانی هست. ..بامیدهواداران پاک

 14. مرتضی گفت:

  بدون استقلال وپرسپولیس فوتبال ایران بی معناست.استقلال وپرسپولیس روئیایی یعنی تیم ملی قدرتمند.استقلالی دوآتیشه هستم اماپرسپولیس رودوست دارم.هیچ وقت بی احترامی به هوادارانش وبازیکنانش نکرده ونمیکنم.چه وقتی باختیم چه وقتی بردیم.براشون توی ادامه لیگ آسیا ازصمیم قلب دعامیکنم

 15. sara گفت:

  به نظرم استقلال امسال میتونه خیلی بهتر بازی کنه دهن لنگی رو سرویس میکنیم لنگی بد بخت ابروی فوتبال کشورت به استقلاله

 16. نام شما...salman گفت:

  ما استقلال ۸۹ را میخواهیم با مضلومی

 17. Yousef گفت:

  استقلال امسال تیم خوبی میشه ولی من فکر میکنم اگه منصوریان تیم رو عقب نکشه و بازی رو دفاعی نکنه قطعا اسنقلال یک تیم رویایی میشه 😍😍

 18. یاسین گفت:

  آهای بچه ننه که میگی استقلال ستارهاش تقلبی. شما لنگی های بدبخت بعد از ده سال یه جام گرفتین خیلی خوشحالین ولی تو آسیا هنوز به نیمه نهایی صعود نکردین. سال دیگه قهرمانی مال ماست هم توی لیگ هم جام حذفی و هم آسیا. استقلال با دو قهرمانی، دو نایب قهرمانی، دو مقام سومی و یک چهارمی پر افتخار ترین تیم آسیاست شما لنگی ها تو حسرتش بمونید اگه نمودونی از بابات بپرس بدبخت.

 19. احمتی گفت:

  سلام استقلال هیچ تاکتیک نداشته تو این چن فصل اخیر فقط خسرو بره سانتر کنه بنده خدا یکی هم شانسی یا با سر یا بیفته جلو پاش توپو گل کنه والا به خدا.. مگوییان.. پادوانی.. یعقوب کریمی..حق دوست..جپاروف.. اینا اضافی هستن استقلال شجاییان ::پهلوان::ترابی::و چن تا بازیکن ستاره میخواد در حد استقلال باشن به نظرم اصلا نباید اصراری به جذب منتظری و جباری داشته باشند اونا دیکه تموم شدن حتی الاهلی هم کنار گذاتشون ::تازه آقایون ناز میکنن وایسادن بینم کدوم تیم قطری حالا خوب یا بد باز بهشون پیشنهاد میدن… اینا به درد به استقلال نمی‌خورن استقلال عاشق میخواد….یا حق

 20. HESSAM گفت:

  از نظر من استقلال به مدیرعامل و سرمربی با تجربه و با فکر احتیاج داره؛همچنین بازیکنانی بازی ساز و ما اصلا در دفاع چپ و راست زیاد خوب نیستیم اصلا دفاعمون خوب نیست حملمون هم هنینطوره زیاد استراتژی خاصی نداریم باید دفاع و حمله استقلال تقویت بشه استقلال باید دفاعی مثل قدیم داشته باشه مثل منتظری و حنیف اینا عالی بودن عااالی ایشالله امسال تیم خوبی خواهیم داشت

 21. Abi del گفت:

  خدا کنه اقای منصوریان مجتبی جباری رو هم بیاره جباری هم با تجربس هم عاشق استقلال خیلی ب تیم کمک میکنه

 22. مجیددلبندم گفت:

  باقری قربانی یعقوب حق دوست انصاری ووریا مگویان پادو باکمال احترام گمشین بیرون.به جاشون بازیکنایی مث درخشان مهرشکاری جعفری ازجوانان تیم ملی.شجاعیان احسان پهلوان ترابی تبریزیوجذب کن.جباروف و ماشاپیروف کین دیگه باااو..؟

  • HESSAM گفت:

   انصاری چشه کم زحمت کشیده😡😡

  • مهرانی گفت:

   سلام اگه واقعا استقلال دوست داری نباید ب بازیکنانی ک کلی زحمت کشیدن بگی برین گمشین

 23. عظیم گفت:

  عظیم کمایی

 24. اریان گفت:

  اتفاقا بازیکنای خوبی تو استقلال داریم اما مشخص نیس منصوریان فازش چیه…

 25. نصیبه گفت:

  خیلی خوش اشتهایید آسیااااا؟؟؟؟؟!!!!! ههههههه!!!!!
  نسترن جان با این جماعت شیش تایی طرف نشو ک احترام ی خانمم نگه نمیدارند….
  اینا فقط مونده بود تو آسیا شیش تایی بشن، ههههههه!!!!!!
  دوستان شیشتایی تیم ما حرف نمیزنه عمل میکنه….

  • HESSAMنام شما... گفت:

   ساکت شو بینیم به تو ربط نداره چند تا خوردیم

 26. حسین گفت:

  سلام بر دوستان عزیز بنظر من هم استقلال بازیکنان خوبی داره وبایی استخوان بندی فصل قبل رو نگهداری وفقط چند بازیکن اضافه کنه یه دفاع چپ ویه دفاع میانی که منتظری بهترین گزینه است ویه بازی ساز کافی است تا استقلال قوی تری ببینیم

 27. سیما احمدی گفت:

  به نظر من استقلال بازیکن جدید نمیخواد… همون بازیکنان فصل قبلش رو حفظ کنه کافیه

 28. امین گفت:

  باسلام خدمت آبی دلان عزیز,بنظرمن استقلال تغییرات خوبی داشته تا الان,اما تیم بزرگ همیشه باید ستاره های بزرگ داشته باشه مثل امیدابراهیمی مهدی رحمتی کاوه رضایی…استقلال باید چند بازیکن باکیفت دیگر مثل روزبه چشمی پژمان منتظری مرتضی تبریزی بگیره

 29. امین گفت:

  باسلام خدمت آبی دلان عزیز,بنظرمن استقلال تغییرات خوبی داشته تا الان,اما تیم بزرگ همیشه باید ستاره های بزرگ داشته باشه مثل امیدابراهیمی مهدی رحمتی کاوه رضایی…استقلال باید چند بازیکن باکیفت دیگر مثل روزبه چشمی پژمان منتظری مرتضی تبریزی بگیره

 30. sajad گفت:

  پرسپولیس هیچ وقت تیم اسیا نبوده ونخواهد بود خداییشم تیم فقط استقلال عاشقشم

 31. yasin گفت:

  نسترن خواهشا زر نزن شماهافقط ادعاتون میشه

 32. نسترن گفت:

  استقلالیا با اون ستاره های تقلبیتون زیاد زور نزنین زیر مایین… ۱۰ قهرمانی=یک ستاره

  • سهیل گفت:

   چرت نگو هروقت قهرمان اسیا شدین بیاین حرف بزنین ازنظره جامی هم زیره مایید عقده ی ستاره دارین

  • Fgjggنام شما... گفت:

   یک افتخار تو اسیا حسرت لنگی ها

  • احساننام شما... گفت:

   ۵۴سال هس فینال آسیا ندیدی

 33. milad.as6677@gmail.com گفت:

  هرکارمیکنن بکنن فقط پرسپولیس و له کنن امسال خوک های کثیف قرمز و اینا کی اند تو لیگ اشغال ها

 34. اکبر گفت:

  اقا احمد راست میگه استقلال هم باید یکم خرج کنه

 35. اکبرفخو گفت:

  احمد درست میگه استقلال باید یکم خرج کنه بازیکن خوب بگیره نه که همین پاتالا رو بیاره

 36. اکبر گفت:

  مهدی ترابی منتظری وحیدامیری جباری اگه بیان استقلال باید بره با بارسلونا بازی کنه

  • HESSAM گفت:

   اخ واقعا گل گفتی واقعا گل گفتی حرفت لاااایک داره👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍

 37. احمد گفت:

  بابا پرس پولیس تیم ملی خرید من استقلالی بد بخت به دوستا بازیکن ول دل خودمو خوش کردم

 38. کامیار گفت:

  پیش به سوی قهررررررررررمانی در آسیا… انشاا…

  • Sajjad گفت:

   زاااااااارت….شما تو اسیا شیشتا نخورین کسی قهرمانی نخاست

 39. zahra گفت:

  ما دیگه قهرمانی تو لیگ برامون جذابیتی نداره… فقط آسیا

 40. mahde گفت:

  اگه استقلال بتونه امسال بازیکنانش رو نگه داره مخصوصا کاوه رضایی و امید ابراهیمی حتما تو آسیا و لیگ ۹۶-۹۷ قهرمان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *