اولین دوره مسابقه سریعترین پیامک نویس و تایپ برگذار می‌شود

مهر- اولین دوره مسابقات انتخاب سریعترین پیامک نویس و سریعترین تایپیست با هدف مدیریت مصرف رسانه های نوظهور، بسترسازی برای ورود به زندگی دیجیتال و اصلاح فرهنگ استفاده از سامانه پیامک آغاز شد.

رئوفی- دبیر اجرایی مسابقات سریعترین پیامک نویس ایران با بیان اینکه فرهنگسرای فناوری و اطلاعات حامی این مسابقات است، گفت: این مسابقه هر ساله در کشورهای مختلف دنیا برگزار و برنده برای شرکت در مسابقات جهانی عازم رقابت بزرگ تر می شود.

وی با تاکید براینکه جای خالی این مسابقات در بین همه مسابقات در رشته های فناوری ارتباطات و اطلاعات محسوس بود، هدف از برگزاری این مسابقات را مدیریت مصرف رسانه های نوظهور، بسترسازی برای ورود به زندگی دیجیتال، مقابله با فتنه های دیجیتال و هدایت فرهنگی قشر عظیمی از جامعه ایران زمین که تعلق خاطری شدید به ارتباطات پیامکی دارند برشمرد.

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۳ هزار کاربر برای ثبت نام در این مسابقات اقدام کرده اند، ادامه داد: این مسابقات برای گروههای مختلف سنی در سطح ملی، به صورت کاملا رایگان و آنلاین و در تارنمای پیامکی ایران به نشانی sms.ir و نیز با نرم افزار ارائه شده توسط تیم اجرایی مسابقات اجرا می شود.

در این دوره از مسابقات ۸ مهارت تست و رکوردگیری خواهد شد که شامل سریعترین پیامک نویس با کیبورد کلاسیک تلفن همراه، سریعترین پیامک نویس با کیبورد QWERTY تلفن همراه، سریعترین تایپیست با ساختار نوشتاری فارسی، انگلیسی و فینگلیش است.

IT Iran

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ