ایران با ۹ مدال نایب قهرمان آسیا شد

۲۸م اسفند ،

تابناک: مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی آسیا ۲۰۱۳ هند با کسب یک مدال طلا، ۳ نقره و ۳ برنز توسط رکابزنان کشورمان به پایان رسید.

 تیم ایران با یازده رکابزن در رده سنی بزرگسالان، ۳ دوچرخه سوار در رده سنی زیر ۲۳ سال، یک نماینده در رده سنی جوانان و یک دوچرخه سوار در قسمت زنان و در رده سنی جوانان در این مسابقه ها حضور داشت.

 سی و سومین دوره مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در رده سنی بزرگسالان و بیستمین دوره رقابت‌های جوانان از ۱۷ تا ۲۷ اسفند ماه سال جاری در بخش‌های بانوان، آقایان و زیر ۲۳ سال مردان و در مواد پیست و جاده و در سطح یک اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری (UCI)، به میزبانی کشور هند و در شهر دهلی نو برگزار شد.

کاروان ایران سرانجام طلایی شد

مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی آسیا ۲۰۱۳ هند با کسب اولین مدال طلای کاروان کشورمان توسط علی خادمی در ماده استقامت جاده پیگیری شد.

 در چهارمین روز از رقابت‌های مواد جاده این دوره از مسابقات قهرمانی آسیا سرانجام علی خادمی، ملی‌پوش رکابزن کشورمان با درخشش در ماده استقامت جاده و کسب اولین مدال طلای کاروان دوچرخه سواری کشورمان، سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران را بر بام آسیا طنین انداز کرد.

در این ماده رکابزنان قزاقستان به ترتیب دوم و سوم شدند.

 در این رقابت‌ها محمود و محمد پراش، حسنعلی ورپشتی، فرزین عرب، علیرضا حقی، بهنام خلیلی خسروشاهی، حسین ناطقی، مهدی باقری، محمد مهدی صالحی، مهدی عبادالهی، محمد رجبلو، آروین معظمی گودرزی، حامد عبادی، سید موسی مصطفوی، مهدی سهرابی، حامد جنت و علی خادمی ترکیب تیم ملی دوچرخه سواری ۱۷ نفره کشورمان در بخش آقایان را تشکیل می‌دادند.

همچنین زهرا خسروشاهی به عنوان تنها بانوی رکابزنان کشورمان در این دوره از مسابقات پا به رکاب شد.

تیم ملی دوچرخه سواری کشورمان پس از حضور در این مسابقات موفق به کسب یک مدال طلا در ماده استقامت جاده توسط علی خادمی، ۴ نقره در مواد کایرین، اسکرچ، ۲۰۰ متر و استقامت جاده توسط محمود پراش، حسین ناطقی، حسنعلی ورپشتی و آروین معظمی گودرزی و ۴ برنز در مواد دورامتیازی، چهار کیلومتر تعقیبی انفرادی، مدیسون و تایم تریل توسط محمد رجبلو، علیرضا حقی و مهدی عبادالهی شدند.


مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *