بازارچه خیریه کەریزک به نفع معلولان آسایشگاه/درآمد سالانه ۸۰ میلیون تومانی آسایشگاه از این بازارچه

۰۷م اسفند ،

عضو گروه بانوان نیکوکار آسایشگاه خیریه کەریزک گفت: بازارچه خیریه کەریزک با ۶۰ غرفه پذیرای تمامی اشخاص تا ۱۱ اسفند ماه است.

به گزارش خبرنگار اجتماعیممتازنیوز، الهه حکاک با اشاره به اینکه بازارچه خیریه کەریزک در هر سال دو بازارچه در فصول مختلف برگزار می کند گفت: بازارچه خیریه کەریزک با ارائه صنایع دستی، کار بر روی شیشه و غیره کە توسط معلولان آسایشگاه صورت گرفته در ۶۰ غرفه تشکیل و تا ۱۱ اسفند ماه دایر است.

وی با اشاره به اینکه این بازارچه به مدت یک هفته پذیرای خیرین است افزود: این بازارچه تمامی روزهای هفته پذیرای بانوان خیر و روزهای پنجشنبه و جمعه ورود آقایان به این بازارچه آزاد است.
این بانوی نیکوکار آسایشگاه خیریه کەریزک یاد آور شد: در طبقه دوم این بازارچه اجناس دسته دوم با قیمت مناسب به فروش می رسد کە اکثر این اجناس توسط خیران به این بازارچه اهدا می گردد.
حکاک تأکید کرد: اشخاصی کە اجناس دسته دوم دارند می توانند ضمن تماس با شماره تلفن ۲۲۷۱۲۰۰۶ تماس گرفته و برائ انتقال اجناس اقدام کنند.
وی  درآمد حاصل از فروش اجناس دسته دوم را ۸۰ میلیون تومان اعلام و اذعان داشت:عواید حاصل از آن نقدا به آسایشگاه خیریه کەریزک اهدا می گردد.
گفتنی است: بازارچه خیریه کەریزک واقع در خیابان ولیعصر، باغ فردوس، کوچه ستاره، پلاک ۱ همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۱۶ میزبان خیرین و بازدید کنندگان است./ل


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ