بازی با استقلال در کیش برگزار شود

جام جم آنلاین: باشگاه راه‌آهن در نامه‌ای به رییس فدراسیون فوتبال، آمادگی خود را برای برگزاری بازی هفته هشتم این تیم مقابل استقلال در جزیره کیش یا ورزشگاه اکباتان بدون حضور تماشاگر اعلام کرد.

به گزارش جام‌جم انلاین به نقل از سایت باشگاه راه‌آهن، این بازی قرار است روز ۲۵ شهریور ماه به میزبانی باشگاه راه‌آهن برگزار شود و با توجه به اینکه در مذاکرات بین باشگاه راه‌آهن و مسئولین سازمان لیگ، ورزشگاه کیش به عنوان جایگزین ورزشگاه اکباتان برای میزبانی بازیهای راه‌آهن به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال عنوان شده، باشگاه راه‌اهن آمادگی دارد که بازی با استقلال را در این ورزشگاه برگزار کند.

این نامه در حالی به علی کفاشیان ریاست فدراسیون فوتبال ارسال شده که سازمان لیگ در برنامه اعلام شده برای هفته هشتم لیگ، ورزشگاه تختی تهران را به عنوان میزبان معرفی کرده است. این در شرایطی است که ورزشگاه تختی، در فصل قبل به عنوان ورزشگاه دوم راه‌آهن معرفی شده بود اما مالکان جدید باشگاه، ورزشگاه کیش را به عنوان ورزشگاه جایگزین اکباتان مدنظر قرار دارند.

البته پیش از این با توجه به سنت اشتباه فوتبال ایران، قرار بود بازی در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شود و حتی قرارداد اجاره زمین هم با مدیران ورزشگاه آزادی منعقد شده است اما مدیران ورزشگاه علیرغم انعقاد قرارداد، ناگهان اعلام کردند که شرایط میزبانی این بازی را ندارند. به همین دلیل باشگاه راه‌آهن با توجه به اینکه کادرفنی و مجموعه مدیریتی باشگاه به هیچ وجه با برگزاری بازی در ورزشگاه تختی تهران موافق نیست، در نامه‌ای به رییس فدراسیون فوتبال از آمادگی خود برای برگزاری بازی در ورزشگاه کیش یا ورزشگاه اکباتان بدون تماشاگر خبر داد.

متن نامه باشگاه راه‌آهن به رییس فدراسیون فوتبال به شرح زیر است:

جناب آقای کفاشیان

ریاست محترم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

با سلام و احترام

همانگونه که مستحضر هستید مسابقه بین تیمهای راه آهن تهران و استقلال تهران در روز شنبه مورخ ۲۵/۶/ به میزبانی راه آهن برگزار خواهد شد. این باشگاه چند هفته قبل از بازی جهت انجام بازی در استادیوم آزادی قراردادی را با استادیوم آزادی منعقد نموده است. ظاهراً مسئولین استادیوم پس از انعقاد قرارداد اعلام نموده اند که انجام بازی در استادیوم آزادی مقدور نمی باشد. بدین لحاظ که در زمان انعقاد قرارداد از سوی مسئولین استادیوم آزادی مخالفتی با برگزاری بازی ابراز نگردید این باشگاه برای برگزاری بازی در محل دیگر تمهید خاصی در نظر نگرفته است. اکنون که کمتر از یک هفته به زمان برگزاری بازی باقی مانده است و اتخاذ تصمیم دیگری ممکن نیست این باشگاه با  تاکید بر حقوق میزبانی خود فقط به ترتیب زیر امکان برگزاری این مسابقه را دارد:

۱٫ برگزاری مسابقه در استادیوم آزادی برابر قرارداد منعقده با استادیوم آزادی با تاکید و حمایت جنابعالی و مسئولین آن فدراسیون محترم.

۲٫ برگزاری مسابقه در استادیوم خانگی این باشگاه در اکباتان تهران بدون حضور تماشاگر که این ترتیب متضمن مشکل امنیتی نیز نخواهد بود.

۳٫ برگزاری مسابقه در جزیره کیش که این باشگاه امکان برگزاری آن را دارد. 

با عنایت به مراتب فوق و عدم امکان برگزاری بازی در استادیوم های دیگر مستدعی است مقرر فرمایید مساعدتهای لازم را با لحاظ حفظ حق میزبانی این باشگاه مبذول و نتیجه را به این باشگاه اعلام نمایند.

مدیر عامل / صادق رئیسی کیا


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *