باز هم لیدی گاگا همه را شوک زده کرد + تصویر

گردآوری توسط گروه تفریحات و سرگرمی ممتازنیوز

 این خواننده ۲۷ ساله به عنوان اولین خواننده ای که در فضا آهنگ اجرا می کند، در سال ۲۰۲۱ تاریخ ساز خواهد شد که همه را متعجب ساخت.او با پرواز ویرجین گالاکتیک به این مأموریت فضایی خواهد رفت و می گویند در حال تمرین است تا بتواند در محیط بدون گرانش، نت ها را درست اجرا کند. بنابر گزارش US Weekly: «او باید یک ماه بخاطر اتمسفر، تمرین صدا کند. این چیزی است که دنیا تا بحال شاهد آن نبوده است.»

باز هم لیدی گاگا همه را شوک زده کرد + تصویر


برنامه ویرجین گالاکتیک که متعلق به سر ریچارد برانسون است، سال آینده آغاز می شود و یک سری از ستاره ها از جمله اشتون کوچر و نامزدش میلا کونیس، جاستین بیبر و لئوناردو دی کاپریو بلیت ۲۵۰ هزار دلاری پرواز به فضا را خریده اند.
بسیاری از مسافرین برای تکمیل آموزش جی-فورس به جزیره نکر که متعلق به سر ریچارد است، رفته اند.

باز هم لیدی گاگا همه را شوک زده کرد + تصویر

سفینه ای که قرار است با آن به فضا پرواز کنند، SpaceShipTwo نام دارد که در سال ۲۰۰۹ در صحرای موهاوی کالیفرنیا رونمایی شد.اولین پرواز دو ساعته در مدار زمین توسط ریچارد و خانواده اش انجام خواهد شد.مسافرین این سفینه در ارتفاع ۶۲ مایلی (۱۰۰ کیلومتری) زمین پرواز خواهند کرد که در مقیاس بین المللی این ارتفاع، فضای خارج از اتمسفر زمین محسوب می شود. آنها بی وزنی و منظره باورنکردنی کره زمین را تجربه خواهند کرد.


ایران -موبایل-کامپیوتر-آموزشی-فرهنگی-تفریحی-سرگرمی-فال
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ