باشگاه پرسپولیس: سازمان لیگ زور می‌گوید/ چمن آزادی آسیب می‌بیند یا به رنگ قرمز حساسیت دارید؟ – اخبار ورزشی

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس با توجه به تصمیم سازمان لیگ مبنی بر برگزاری دیدار دو تیم پرسپولیس و سایپا در ورزشگاه تختی به شدت نسبت به تبعیض های موجود اعتراض کرد.

از آنجا که مسئولان ورزشگاه آزادی با برگزاری دو دیدار متوالی در این ورزشگاه مخالفت می ورزند و با عنایت به اینکه دوشنبه هفته جاری دیدار تیم های استقلال و صبای قم در زمین این ورزشگاه برگزار می شود، سازمان لیگ اعلام کرد: بازی دو تیم پرسپولیس و سایپا در روز سه شنبه در ورزشگاه تختی برگزار خواهد شد.

سعید شیرینی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد شدید از این موضوع به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: متاسفانه مسئولان ورزشگاه آزادی و سازمان لیگ ظاهرا فقط می توانند به باشگاه پرسپولیس زور بگویند.

وی افزود: پیش از این در زمان برگزاری اجلاس سران کشورهای غیر متعهد و به رغم مشکلات پروازی تهران به شهرستان ها بالاجبار ما را راهی اهواز کردند تا به هر قیمت ممکن بازی پرسپولیس و فولاد برگزار شود و بدون توجه به بعد مسافت عنوان کردند، پرسپولیسی ها با اتوبوس به اهواز بروند. در این بازی نیز بدون توجه به شرایط ورزشگاه تختی، بازی ما با سایپا را به این ورزشگاه انتقال دادند. این در حالی است که دیدار دو تیم راه آهن و استقلال در هفته هشتم و با شرایط مشابه بنابه اصرار این دو تیم در ورزشگاه آزادی برگزار شد.

شیرینی در ادامه تصریح کرد: ظاهرا در آن مقطع هیچ گونه نگرانی درباره آسیب دیدن چمن ورزشگاه آزادی وجود نداشت. آیا چمن ورزشگاه آزادی فقط با بازی کردن پرسپولیس آسیب می بینید یا اینکه بعضی ها به رنگ قرمز حساسیت دارند. چرا بازی عقب افتاده استقلال و پیکان را برگزار نمی کنند؟ آیا به خاطر اینکه برخی تیم ها در شرایط خوبی هستند آن را برگزار نمی کنند؟

سرپرست پرسپولیس با اشاره به تبعیض آشکار مسئولان سازمان لیگ یادآور شد: هواداران پرسپولیس با این بی عدالتی ها کاملا آشنا هستند و این مسائل برای ما تازگی ندارد. ما چاره ای جز تمکین و برگزاری بازی در ورزشگاه تختی نداریم ولی محض اطلاع آقایان تاکید می کنم باشگاه پرسپولیس هیچ گونه مسئولیتی از نظر امنیت و سلامت تماشاگران دو تیم را در ورزشگاه تختی و با توجه به شرایط خاص آن بر عهده نخواهد گرفت.

وی خاطر نشان کرد: آیا مسئولان فراموش کرده اند که قرار بود بازی پرسپولیس – گهر درود را در ورزشگاه تختی برگزار کنند اما به واسطه اطلاع از میزان احتمالی حضور تماشاگران آن را به ورزشگاه آزادی انتقال دادند و دیدند بیش از دو برابر ظرفیت ورزشگاه تختی برای آن بازی هوادار به استادیوم آزادی آمد. اگر آن بازی در ورزشگاه تختی برگزار می شد چه اتفاقی می افتاد؟ ما هنوز جابجایی ناگهانی تاریخ دربی جام حذفی فصل گذشته را فراموش نکرده ایم و این اتفاقات نیز از یاد نخواهد رفت.

سرپرست پرسپولیس در ادامه گفت: ما چمن ورزشگاه درفشی فر را برای برگزاری تمرینات تیم های آسیایی در اختیار فدراسیون فوتبال گذاشتیم تا جایی که حتی مسئول زمین چمن درفشی فر بخاطر آسیب دیدن زمین، استعفا داد اما چون این موضوع یک مسئله ملی بود ما با فدراسیون فوتبال همکاری کردیم ولی حالا می خواهند در یک تبعیض آشکار نسبت به دیگر تیم ها بازی پرسپولیس و سایپا را در ورزشگاه تختی برگزار کنند. ما بار دیگر اعلام می کنیم که از تصمیم سازمان لیگ تمکین می کنیم اما نسبت به تامین امنیت هیچ مسئولیتی را بر عهده نخواهیم گرفت.

۴۳ ۴۳

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
بازنشر:ممتازنیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *