بانک ملی ایران ۱۳۱ زندانی را آزاد کرد

۲۸م اسفند ،

بانک ملی ایران ۱۳۱ زندانی را آزاد کرد | چاپ |
دوشنبه ۲۸ اسفند ساعت ۱۲:۵۲

بینا- بانک ملی ایران بیش از ۱۶ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال برای آزادی ۱۳۱ زندانی جرایم غیر عمد لرستانی پرداخت کرد.
به گزارش بینا، حیدری مدیرعامل بانک، در مراسم جشن آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در خرم آباد که با حضور اعضای هیأت مدیره، نماینده ولی فقیه در استان، مسئولان استانی و مسئولان سازمان زندان‌ها و ستاد دیه کشور برگزار شد، با اشاره به جایگاه رفیع بانک ملی ایران در بین تمام بانک های ایران و جهان اسلام اظهار داشت: بانک ملی ایران از نظر پرداخت تسهیلات در تمامی بخش‌ها رتبه اول را در بین بانک‌های کشور داراست.
وی افزود: این بانک از محل منابع قرض الحسنه سببات آزادی زندانیان جرایم غیرعمد استان لرستان را فراهم نموده و در بخش احداث مسجد و مدرسه سازی نیز فعالیت های خوبی داشته است.
حیدری در ادامه گفت: بانک ملی ایران با استفاده از اعتبارات فرهنگی ضمن ساخت مراکز فرهنگی و مدارس با ستاد دیه کشور جهت آزاد کردن زندانیان جرایم غیر عمد همکاری داشته و در جشن امروز ۱۳۱ زندانی لرستانی با پرداخت بیش از ۱۶ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال آزاد می‌شوند.
همچنین در این مراسم نماینده ولی فقیه و رئیس کل دادگستری استان لرستان با اشاره به حمایت، پشتیبانی و توجه بانک ملی ایران به امور فرهنگی و اجتماعی از عملکرد این بانک تقدیر کردند.
گفتنی است در پایان مراسم،این اقدام خیرخواهانه بانک ملی ایران در آستانه سال نو که به استحکام بنیان تعدادی از خانواده‌های نیازمند منجر شد، مورد قدردانی گروهی از زندانیان مربوطه و خانواده‌های آنها قرار گرفت.


RSS
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *