با کاور جدید آیفون دیگر نگران گم شدن فلش خود نباشید

با اینکه امروزه اکثر اطلاعات در حال انتقال بر روی اینترنت ، شبکه و فضاهای ابری هستند ولی بعضی از کاربران باز هم علاقه دارند که اطلاعات خود را بر روی حافظه های Flash ذخیره نمایند.

به گزارش سه نسل به نقل از گویا ای تی ، به این صورت شما باید به صورت فیزیکی نیز مراقب اطلاعات خود باشید. این حافظه ها نسل پیشرفته ای از CD ها و یا فلاپی های قدیمی هستند که قابلیت های بیشتری را در اختیار کاربران قرار میدهند ولی بسیاری از افرادی که از حافظه های فلش استفاده میکنند همیشه نگران گم شدن این وسیله و از دست دادن اطلاعات خود هستند. خب باید بگوییم اگر شما یکی از صاحبان گوشی های iPhone 4 و یا ۴S هستید دیگر لازم نیست که نگران گم شدن حافظه فلش خود باشید.

شرکت ego سری جدیدی از کیس و یا کاور های خود را برای گوشی های آیفون عرضه کرده است که دارای یک حافظه فلش در قسمت پشتی خود میباشد که قابلیت جدا شدن از بدنه را دارند و به کاربر کمک میکند که در هر زمان به اطلاعات دلخواه خود دسترسی داشته باشد. این کاور به خوبی از فلش شما و هم آیفونتان مراقبت میکند. قیمت این محصول وابسته به حجم حافظه فلش درخواستی شما است که در اندازه های ۴ ، ۸ و ۱۶ گیگابایت در دسترس است و به ترتیب ۳۴٫۹۵ ، ۳۹٫۹۵ و ۴۹٫۹۵ دلار قیمت دارند. ویژگی دیگر این کاور های رنگ های بسیار شاد و جذاب آن ها است که توجه کاربران را به خود جلب میکند. اگر شما میخواهید به خوبی از حافظه فلش خود مراقبت کنید ما این کاور ها را به شما توصیه میکنیم.


جدیدترین مقاله های آی تی و موبایل

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ