بهروز وثوقی چگونه طلاق گوگوش را گرفت و با او ازدواج کرد؟+عکس

۳۰اردیبهشت،

فائقه آتشین یا همان ” گوگوش ” خواننده فاسد دربار شاه پهلوی میباشد که ارتباطات غیر اخلاقی گسترده ی وی در پیش از انقلاب اسلامی با اشخاص مختلف نقل محافل عمومی بوده و بنابر خبرها رسمی تاکنون ۶ بار ازدواج نموده است!

ممتازنیوز:  فائقه آتشین یا گوگوش متولد اریبهشت ماه ۱۳۲۹ تهران است. او از دوران کودکی به کار هنری می پرداخت و راه خود را به آرامی طی می کرد اما داستان ما پس از ازدواج او با محمود قربانی آغاز می گردد . محمــــــود قربانی صاحب کاباره ی میامی و از اشخاص پر نفوذ و ثروتمند آن دوران بود اما وی بسیار بد اخلاق و میــگسار بود او بگفته ی خودش بارها خواننــــده های زن آن دوران را کتک می زده است .

در کنار این بگفته ی خود گوگوش تمام درآمدش را به محمود قربانی میداده است و از دست بدخلقی ها و استثمار محمـــــــود قربانی به سُتوه آمده بوده . گوگوش حتی یکبار با محمود قربانی سفری به اروپا و فرانسه داشت که آن چنان آنجا تحت فشار بود که به ناگاه رفت تمام موهــــایش را با نمره چهار زد!‌ ( هر چند که ماه بعد که به ایران برگشت با همــــان موهای کوتاه برنامه اجرا کرد و خــــــــــانم های ایران آنقدر آن مدل مو را پسندیدند که به مدل گوگوشی معروف شد و فکر می کردند این تازهترین مـــدل اروپا بوده که گوگوش با خود به ایران آورده است ) .

در این اوضاع گـــــــوگـــــــوش می خواست که خود را از دست محمـــــود قربانی رها کند اما پول و قدرت محمود قربانـــــی مانع اینکار بود پس نیاز به حامی داشت که از او حمایت کند .

گوگوش دوست صمیمی پوری بنایی بود و این دوستی را خود پوری بنایی اینگونه یاد می کند :«در حین فیلمبرداری در عروس فرنگی با گــوگــوش آشنا شدم ، کنار استخر ، از آنروز با دوستهای صمیمی شدیم . بطوری که تمام سیسمونی کامبیز را من برائ گوگوش خریدم.»

گوگوش و پوری بنایی در مراسم ازدواج گوگوش با محمـــــــــــــــود قربانی بواسطه همین دوستی با بهروز وثوقی هم آشنا بود ، بهروز در دهه پنجاه به اوج قدرتش رسیده بود و مراوداتی با حـــکومت داشت و رفت و آمد هفتگی به دربار داشت . پس نزدیکی به بهروز چاره ی مشکل بود البته گوگوش در مصاحبه ای عنوان کرده که رابطه ی پوری بنایی و بهروز چند سال پیش از رابطه وی با بهروز به پایان رسیده بوده است اما در واقع اینگونه نبود چـرا که درست که بهروز و پوری بنایی با هم مشکل داشتند اما کمــاکان با هم در ارتباط بودند ، فیلم ممل آمریــــــــــکایی این موقعیت را به گوگوش داد که با بهروز عجین تر شود بهـروز در خاطراتش می گوید : « …روحیه گوگوش اصلا خوب نبود…درگیر طلاق گرفتن بود و شوهرش رضایت نمی داد . جراید هم مرتب می نوشتند که آنــــــــها دارند ازهم جدا می شوند ..گوگوش ناچار دست به دامن اول وزیر شد .تا این که بلاخره با وساطت هـــویدا، قضیه فیصلــــه پیداکرد …البته شوهرش فکر می کرد من سبب جدایی شان هستم .در صورتــــــــــــــــی که همه می دانستند سبب جدایی گوگوش آزار و اذیت های شوهرش است » .

اما سوال اینجاست که چه کسی با اول وزیر وقت هویدا صحبت کرد تا وارد یک مساله خانوادگی شود ؟ آیا این امر به سبب این نبود که از طرف دربار به هویدا چنین مساله ای گفته شد ؟ آیـــــا بجز بهروز وثوقی کسی دیگری از هنرمندان به دربار رفت و آمد داشت؟ این درست است که سبب جدایی گوگوش از محمود قربانی وجود بهــــروز وثوقی نبود اما قطعاً بهروز وثوقی این امر را تسهیل کرده است .

گوگوش اگرچه به مدت بیست سال پس از انقلاب اسلامی د ایران ماند و مشمول رافت اسلامی قرار گرفت ؛ اما در سال ۱۳۷۹ به بهانه بازی در یک فیلم سینمایی به کارگردانی شوهر اسبقش مسعود کیمیایی از کشور خارج شد و باز هم به کار مطربی و خوانندگی مشغول گردید.

وی هم اکنون از سرمایه گذاران و دست اندرکاران فعال شبکه ضد اخلاقی ” من و تو ” میباشد که تمام سعی خود را در اشاعه مسائل غیر اخلاقی در جامعه اسلامی ایران معطوف نموده است.

منبع:جام نیوز


باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. غلامرضادشوقی از برداسکن گفت:

    واقعا که

  2. فریده گفت:

    نمیدونم این سایت مطعلق به کیه ومنبع اخبار دروغش کجاست ولی توصیه میکنم کمی فقط کمی به یاد خدا وفرمایش امیر مومنان باشید که دیده را ندیده میگرفت وبا آبروی کسی بازی نمیکرد …گوگوش وبهروز از هنرمندان قدیمی کشور ما بودند که در جهان هنر شناخته شده هستند ومن قصد دفاع از برخی کارهایشان ووکالت آنها را تدارم ولی بدانید جدایی بهروز وپوری بنایی به دلیل حضور پوری بنایی در ترکیه وعامل اصلی آن فخرالدین بازیگرترک بوده وجدایی گوگوش از محمود قرباتی را برادر شاه غلامرضابه دلیل علاقه اش به گوگوش بیست ساله متاهل وباردار بود که محمودقربانی پول دوست وترسو را وادار به طلاق گوگوش کرد وگوگوش تحت حمایتهای مرحومه پوران فرزندش را به دنیا آورد ودر پانسیون خارج از کشور گذاشت وپس از مرگ غلامرضا پهلوی فاسد به ایران برگشت ویک ازدواج کاملا هنری با بهروز وثوقی انجام داد ومن الله التوفیق

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ