بیش از ۲۵ هزار تن عملیات لکه گیری معابر منطقه یک انجام شد

۲۹ام بهمن به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

معاون فنی و عمران منطقه یک گفت: بیش از ۲۵ هزار تن عملیات لکه گیری و ۲۰۵ هزار تن عملیات روکش اساسی در معابر منطقه امسال به انجام رسیده است.

 محمد شیری در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران افزود: طرح نوسازی و بهسازی معابر و لکه گیری معابر و گذرهای شمال تهران با پخش بیش از ۲۳۰ هزار تن آسفالت در یک میلیون و ۷۰۵  هزار متر مربع از معابر شهری نیز انجام شد.
وی بیان کرد:  این عملیات در خیابان های دربند، شهید باهنر، شهید بازدار، شریعتی، قیطریه، بلور ۳۵  متری شهید اندرزگو ، بلوار دانشجو انجام شده است.
 شیری تصریح کرد:  این عملیات آسفالت مکانیزه بین ساعت ۱۲ شب تا ۶ بامداد که وسایل نقلیه سنگین اجازه تردد دارند انجام می گردد.
 وی افزود: در روز فقط امکان عملیات دستی و لکه گیری میسر است که امیدواریم با توجه به محدودیت  زمانی به بهترین کیفیت اهداف پیش بینی  شده را محقق نماییم.
شیری اظهار داشت:  علاوه بر ساخت و سازها پخش شن مخصوص در زمستان  به سبب بارش های برف آسیب جدی به آسفالت معابر منطقه می زند که برای ساماندهی و تامین امنیت شهروندان به هنگام عبور و مرور از خیابان ها و بزرگراهها مطالعاتی  انجام شده  تا موادی جایگزین شود که آسیب کمتری به آسفالت و فضای سبز وارد کند./ز


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ