تا زمان تشکیل شورای عالی بیمه سلامت، شورای عالی بیمه خدمات درمانی فعال خواهد بود

۲۶ام بهمن به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است
ممتاز نیوز: رییس دبیرخانه سیاستگذاری بیمه و تعرفه وزارت بهداشت دربارهٔ سرانه درمان در سال ۹۲ گفت: در این زمینه هنوز عدد مشخصی استخراج نشده است، چرا که سرانه به بودجه وابسته است.

دکتر علیرضا اولیایی منش در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره ادامه داد: هر زمانی که بودجه مصوب شود رقم سرانه نیز مشخص می‌شود. اما از آنجا که رقم بودجه هنوز مشخص نیست نمی‌توان اکنون در مورد عدد و ارقام این موضوع صبحت کرد.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای تعیین تعرفه‌های ۹۲ و اعلام آن قبل از آغاز سال تازه، گفت: کارهای کارشناسی تعیین تعرفه‌ها تقریبا به پایان رسیده است. پس از پایان کارهای کارشناسی، شورای عالی بیمه تشکیل و در آنجا بر روی درصد رشد تعرفه‌ها تصمیم‌گیری می‌شود.

اولیایی منش در پاسخ به سوال ایسنا دربارهٔ تاخیر ایجاد شده در تشکیل شورای عالی بیمه سلامت، گفت: قرار بر این است تا زمانی که شورای عالی بیمه سلامت تشکیل نشده، شورای عالی بیمه خدمات درمانی کار خود را ادامه دهد.

وی افزود: با تشکیل شورای عالی بیمه سلامت عمده تغییری هم که قرار است اعمال شود آن است که تنها یک نماینده از سازمان‌های بیمه‌گر و آن هم به عنوان نماینده سازمان بیمه سلامت در شورای مربوطه حضور می‌یابد، اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.

منبع: ممتاز نیوز
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ