تبادلات ارزی از مرز ۳۴ میلیون دلار گذشت

به گزارش خبرگزاری مهر، بانک مرکزی گزارش داد: در نخستین روز شروع به کار مرکز مبادلات ارزی روز سه شنبه مورخ ۴/۷/، میزان تبادلات ارزی برای کالاهای اولویت سوم دو میلیون و۶۴۸هزار دلار و برای کالاهای اولویت پنجم هفت میلیون و ۶۵۳هزار دلار تبادل ارزی ثبت شده است که در مجموع ده میلیون و۳۰۱ هزار دلار در روز اول ، تبادلات ارزی در این مرکز انجام شده است.

میزان مبادلات ارزی روز چهارشنبه مورخ ۵/۷/ برای کالاهای اولویت سوم هفت میلیون و ۳۳۵هزار دلار ، برای کالاهای اولویت چهارم سه میلیون و ۲۸۰ هزار دلار و برای کالاهای اولویت پنجم سه میلیون و ۴۹۸هزار دلار که در مجموع ۱۴ میلیون و۱۱۳ هزار دلار مبادله ارزی به ثبت رسیده است.

روز پنجشنبه مورخ ۶/۷/ برای کالاهای اولویت سوم هفت میلیون و ۱۱۶هزاردلار ، کالاهای اولویت چهارم ۷۹۶هزاردلار و اولویت پنجم یک میلیون و ۷۳۱ هزار دلار که در مجموع ۹ میلیون و ۶۴۳هزاردلار، ارز در مرکز مبادلات ارزی مبادله شده است. مرکز مبادلات ارزی پنجشنبه تا ساعت ۱۲ به ارائه خدمات به مراجعه کنندگان پرداخته است.

با توجه به استقبال واردکنندگان کالا از مرکز مبادلات ارزی و پیش بینی افزایش تعداد مراجعه کنندگان ، از فردا شنبه  ساعات کاری مرکز مبادلات ارزی در روزهای عادی ساعت ۸ صبح تا ۲۰ شب است و دروز پنجشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ خواهد بود.

همچنین نرخ غیرمرجع اسعار در روز پنجشنبه بدین شرح بود: دلار ۲۳۹۲۷ ریال، یورو ۳۰۸۱۴ ریال، درهم ۶۵۱۴ ریال، لیر ترکیه ۱۳۳۵۷ ریال، روبل ۷۶۴ ریال، روپیه ۴۴۸ ریال، یوآن ۳۷۹۵ ریال، یکصدین ژاپن ۳۰۸۰۰ ریال و یکهزار وون کره ۲۱۰۰۰ ریال.


MehrNews Rss Feed

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ