تبادلات ارزی در مرکز مبادلات ارزی از مرز ۳۴ میلیون دلار گذشت

چکیده: مرکز مبادلات ارزی با ثبت رکورد سی و چهار میلیون و ۵۷ هزار دلار ، به کار خود در هفته جاری پایان داد.

به گزارش ارانیکو به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، در نخستین روز شروع به کار مرکز مبادلات ارزی روز سه شنبه مورخ ۴/۷/۹۱، میزان تبادلات ارزی برای کالاهای اولویت سوم دو میلیون و۶۴۸هزار دلار و برای کالاهای اولویت پنجم هفت میلیون و ۶۵۳هزار دلار تبادل ارزی ثبت شده است که در مجموع ده میلیون و۳۰۱ هزار دلار در روز اول ، تبادلات ارزی در این مرکز انجام شده است .

این گزارش می افزاید: میزان مبادلات ارزی روز چهارشنبه مورخ ۵/۷/۹۱ برای کالاهای اولویت سوم هفت میلیون و ۳۳۵هزار دلار ، برای کالاهای اولویت چهارم سه میلیون و ۲۸۰ هزار دلار و برای کالاهای اولویت پنجم سه میلیون و ۴۹۸هزار دلار که در مجموع ۱۴ میلیون و۱۱۳ هزار دلار مبادله ارزی به ثبت رسیده است.

گفتنی است روز پنجشنبه مورخ ۶/۷/۹۱ برای کالاهای اولویت سوم هفت میلیون و ۱۱۶هزاردلار ، کالاهای اولویت چهارم ۷۹۶هزاردلار و اولویت پنجم یک میلیون و ۷۳۱ هزار دلار که در مجموع ۹ میلیون و ۶۴۳هزاردلار، ارز در مرکز مبادلات ارزی مبادله شده است. شایان ذکر است مرکز مبادلات ارزی امروز تا ساعت ۱۲ به ارائه خدمات به مراجعه کنندگان پرداخته است.

شایان ذکر است با توجه به استقبال واردکنندگان کالا از مرکز مبادلات ارزی و پیش بینی افزایش تعداد مراجعه کنندگان ، از هفته آینده، ساعات کاری مرکز مبادلات ارزی در روزهای عادی ساعت ۸ صبح لغایت ۲۰ می‌باشد و دروز پنجشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ خواهد بود این مرکز بصورت تمام وقت به ارائه خدمات به متقاضیان اهتمام خواهد داشت .


ارانیکو – آخرین اخبار و مقالات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *