تجاوز وحشتناک این دانشجوی روانی به دو دختر!!

گردآوری توسط گروه تفریحات و سرگرمی ممتازنیوز

دانشجوی ۲۳ ساله به جرم تجاوز به جسد دو تن از قربانیان خود به دار مجازات آویخته شد.به گزارش پلیس چین دانشجوی رشته گرافیک دانشگاه جیلین در شهر چانچون پس از اینکه قربانیان خود را به دار می اویخت به جسد انها تجاوز می نمود و سپس انها را تکه تکه نموده و در باغچه خانه اش دفن می نمود. فرد متهم که گفته می شود “لی”نام دارد به کاراگاهان گفت در چند درس دانشگاه مردود شده و تصمیم گرفته هیجانات درونی خود را از طریق رابطه جنسی با دختران رفع نماید.
 

تجاوز وحشتناک این دانشجوی روانی به دو دختر!!
او همچنین به پلیس گفت علاقه زیادی به تجاوز به جسد مردگان داشته است و از مدتها این افکار پلید مثل خوره در ذهن او بوده است تا اینکه بالاخره تاب نمی اورد و نقشه های شوم خود را عملی می نماید.به همین خاطر از طریق اینترنت با دختر ۲۰ ساله ای به نام “کائی”اشنا شده و سپس او به دار اویخته و به او تجاوز می نماید و سپس بدنش را تکه تکه نموده و در باغچه منزلش در چانگ پینگ دفن می نماید.به گزارش پلیس او در ماه مارس نیز مرتکب جنایتی دیگر به همین شیوه می گردد.

یکی از روانشناسان قانونی دادگاه در خصوص متهم می گوید هیچ گونه نشانه ای از جنون در او مشاده نمی شود.به گزارش  ناز وب به نظر می رسد او در سلامتی کامل مرتکب چنین جنایات وحشتناکی شده است.به گفته یکی از کارمندان دادگاه او قبل از اینکه به دار مجازات کشیده شود به پرداخت ۸ هزار دلار در حق خانواده قربانیان نیز جریمه شده بود.


ایران -موبایل-کامپیوتر-آموزشی-فرهنگی-تفریحی-سرگرمی-فال
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ