تجمع مهندسان درمحکومیت اهانت به پیامبر اعظم (ص)

تجمع مهندسان درمحکومیت اهانت به پیامبر اعظم (ص)

جام جم آنلاین: صدها نفر از اعضای نظام مهندسی و تشکل های صنفی همچنین اعضای بسیج مهندسان سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ، در اعتراض به اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) در میدان فلسطین تجمع کردند.

به گزارش واحد مرکزی خبر رئیس شورای اسلامی شهر تهران در این تجمع با اشاره به سابقه ستیزه جویی نظام استکباری با اسلام و دیگر ادیان الهی از صدر اسلام تاکنون گفت: صهیونیست ها برای مقابله با بیداری اسلامی که آن را الهام گرفته از انقلاب اسلامی ایران می دانستند به راههای تفرقه انگیزی مثل ایجاد تنش بین ترکیه و سوریه، زیر سئوال بردن قداست اسلام و مسلمین و  توهین به پیامبر اعظم (ص) روی آوردند .

مهدی چمران با بیان اینکه هدف از این اقدامات، ایجاد بی انگیزگی مسلمانان نسبت به مقدسات اسلامی است، افزود: نوکران آمریکا و صهیونیست ها با این هدف اقدام به ساخت و انتشار چنین فیلم موهن، ضد اخلاقی، تمسخر آمیز و ضد انسانی کردند.

وی با اشاره به اینکه متعاقب این اقدام موهن تلاش هایی نیز در رسانه های فرانسوی و اسپانیولی صورت گرفت، گفت:پیامبر اسلام(ص) در دل ملت های مسلمان جای دارد، مورد احترام همه مذاهب اسلامی است و مسلمانان اهانت به این شخصیت بزرگ را نمی پذیرند .

چمران افزود: در صدر اسلام هم قران و پیامبر اعظم (ص) را مورد تمسخر قرار می دادند اما به جایی نرسیدند چرا که اسلام زنده است ، به حرکت روبه جلو خود ادامه می دهد و با این تمسخرها و فیلم های موهن شکست نخواهد خورد.

در پایان این تجمع، در محکومیت سیاست های آمریکا و صهیونیست ها در توهین به پیامبر اعظم(ص)،‌ بیانیه ای در چهار بند قرائت شد.

تجمع کارکنان وزارت ارتباطات درمحکومیت اهانت به پیامبر اعظم (ص)

کارکنان وزارت ارتباطات هم ، در محکومیت اهانت به پیامبر اعظم (ص) تجمع و راهپیمایی کردند.

تجمع کنندگان پرچم های یارسول الله(ص) و همچنین پلاکاردهای صلی الله علیک یا رسول الله، صل علی محمد لبیک یا محمد در دست داشتند.

تجمع کنندگان با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، این اقدام موهن را محکوم کردند.

در این مراسم، تجمع کنندگان بیانیه ای در محکومیت امریکا و رژیم صهیونیستی قرائت کردند.


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ