تشکیل کمیته مشترک با وزارت بهداشت برای توسعه خدمات درمانی به گردشگران خارجی

خرداد ۱۳۹۹

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خبر داد:

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: کمیته ای مشترک با وزارت بهداشت تشکیل خواهیم داد تا هم در ارتباط با اطلاع رسانی به کشورهای هدف و هم در ارتباط با توسعه خدمات به توریست های که برای درمان یا سلامت به ایران می آیند، اقداماتی صورت گیرد.

به گزارش  گروه علمی باشگاه خبرنگاران  به نقل از وب دا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت محمدعلی نجفی ضمن اعلام این خبر گفت: علی رغم مزیت هایی که کشور ما در مقایسه با اکثر کشورهای منطقه در بخش سلامت و درمان دارد اما متاسفانه در حوزه توریسم درمانی بسیار موفق نبوده ایم. از برنامه های ما این است که کمیته ای مشترک با وزارت بهداشت تشکیل دهیم تا هم در ارتباط با اطلاع رسانی به کشورهای هدف و هم در ارتباط با توسعه خدمات به توریست های که برای درمان یا سلامت به ایران می آیند، اقداماتی صورت گیرد.

نجفی در ادامه تصریح کرد: امیدواریم این اقدام ظرف مدت دو سه ماه آینده انجام شود زیرا نیاز به بررسی دقیق دارد و متأسفانه سیستم بهداشتی درمانی ما آمادگی این موضوع را ندارد و باید بتواند خود را به خوبی در دنیا معرفی کند تا با همکاری سازمان میراث فرهنگی و وزارت بهداشت این بخش نیز فعال شود.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ