تصاویری متفاوت از مراسم تشییع بهرام ریحانی

گردآوری توسط گروه اخبار روز سایت خبری ممتاز نیوز

بهرام ریحانی ، این هنرمند عرصه پانتومیم از یک سال قبل با بیماری سرطان مبارزه می کرد و در این مدت مشغول انجام شیمی درمانی بود که روز سه شنبه  در بیمارستان فیروزگر دار فانی را وداع گفت.

مراسم تشییع بهرام ریحانی

ایرج راد مدیرعامل خانه تئاتر در ابتدای  مراسم خاکسپاری زنده یاد بهرام ریحانی که صبح روز  پنجشنبه ۷ اسفند برگزار شد، گفت: بهرام هم از میان ما رفت. او همین چند روز پیش بود که در تشییع جنازه مجید بهرامی با کپسول اکسیژن شرکت کرد ولی چه زود با آن همه انژری و توان از میان ما رفت.

مراسم تشییع بهرام ریحانی

وی گفت: متاسفانه سرطان تبدیل به سرماخوردگی شده و هیچ فریادرسی هم برای آن وجود ندارد. هم اکنون مدتی است به دلیل قطع بیمه، بیمه هنرمندان پرداخت نمی شود و ما با عزیزان زیادی در ارتباط هستیم که با این بیماری دست و پنجه نرم می کند و کسی به آنها کمکی نمی کند.

مراسم تشییع بهرام ریحانی

مراسم تشییع پیکر بهرام ریحانی هنرمند پانتومیم نیز با اجرای قطعاتی از این هنر تئاتر همراه شد.

مراسم تشییع بهرام ریحانی

یلدا ریحانی خواهر مرحوم بهرام ریحانی نیز در این مراسم گفت: بهرام نرفته او همچنان زنده است او فقط یک خواسته داشت اینکه همه بیایند و به کمک کودکان مبتلا به سرطان همت کنند. او با  سیاهه های بخیه ای که روی شکمش بود روی صحنه تئاتر رفت تا به بچه های سرطانی کمک کند. این آخرین خواسته اش بود و تمام این یکسال دغدغه ای جز این نداشت.

مراسم تشییع بهرام ریحانی

بهرام ریحانی متولد ۱۳۵۷  بیش از ۴۰۰ نمایش پانتومیم در داخل و خارج کشور از جمله در امارات، یونان، آلمان، فرانسه، ترکیه، کرواسی، ونزوئلا، مالزی و…اجرا کرد. 

کارگردانی و بازی در طولانی‌ترین نمایش پانتومیم جهان در ساحل خلیج فارس و بلندترین صحنه نمایش دنیا یعنی قله دماوند از جمله کارهای اوست.

بهرام ریحانی بازیگر پانتومیم و تئاتر آخرین بار با نمایش بی لالا به کارگردانی یاسر خاسب همزمان با اختتامیه سی و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در تالار حافظ و در دو نوبت روی صحنه رفت.

تصاویری متفاوت از مراسم تشییع بهرام ریحانی ۵/۵ ۲


ممتاز نیوز
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *