تقی‌پور کاندیدای شورای شهر شد

۳۱فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است فارس- وزیر سابق ارتباطات در خصوص سبب تصمیم تازهش برای عضویت در شورای شهر گفت: به عنوان یک مسئولیت اجتماعی و بیشتر پیشنهاد دوستان بود که کاندیدای حضور در شورای شهر شدم.

نام‌نویسی از کاندیداهای عضویت در شورای شهر تهران دو شب پیش به پایان رسید.

پس از پایان زمان ثبت‌نام، چهره‌های آشنایی بین نامزدها دیده می‌شوند.

رضا تقی‌پور وزیر سابق ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز یکی از کاندیداهایی است که برای عضویت در شورای شهر تهران ثبت‌نام کرده است.

وی به نقل از خود در روز آخر و در ساعات آخر ثبت نام کرده است.

تقی‌پور هم‌اکنون عضویت حقیقی شورای عالی فضای مجازی را نیز برعهده دارد. با این چهره آشنای حوزه ICT و کاندید عضویت شورای شهر تهران در خصوص سبب این تصمیم گفت‌وگو کرده‌ایم.

تقی‌پور در خصوص سبب این تصمیم تازهش گفت: به عنوان یک مسئولیت اجتماعی بیشتر پیشنهاد دوستان و همکاران قبلی بوده است که ما هم پذیرفتیم به این امید که شاید کاری از دست ما برآید.

وی ادامه داد: به همین سبب که خودم تمایل بسیاری به این کار نداشتم ثبت‌نام به روز آخر و ساعت آخر موکول شد.

تقی‌پور در خصوص مسئولیت‌ فعلی خود در شورای عالی فضای مجازی می‌گوید: عضویت در شورای عالی فضای مجازی از شغل‌هایی نیست که با عضویت در شورای شهر ممانعت داشته باشد.

وی در پاسخ به این سوال که در صورت راه‌یابی به شورای شهر، باید یکی از مدافعان همیشگی موضوعات ICT باشید، گفت: اگر قسمت و اقبال به راه‌یابی به شورای شهر باشد.

IT Iran
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ