تمدید مهلت حضور در رقابت نرم‌افزارهای موبایل

به گزارش دبیرخانه رقابتهای WSA، با تمدید یک هفته ای مهلت حضور در رقابتها، تولید کنندگان محتوای الکترونیکی و سایتهای ویژه گوشیهای تلفن همراه حداکثر تا پنجشنبه یکم تیر ماه برای ارسال آثار خود به رقابتهای WSA-mobile فرصت دارند.
دبیر همایش و رقابتهای دستاوردهای رایانه‌ای ایران با بیان این مطلب افزود: با توجه به اینکه در این رقابتهای بین المللی امکان شرکت تمام آثار موبایل ایرانی حتی به زبان فارسی فراهم شده است، امیدواریم تولیدکنندگان ایرانی و بخصوص جوانان از این فرصت برای نمایش توانمندیهای خود و کشور عزیزمان ایران استفاده کامل را ببرند.
احسان ریاضی اصفهانی ادامه داد: از میان آثار دریافتی، پس از داوری ۸ اثر به عنوان نمایندگان ایران در هر یک از ۸ شاخه رقابتهای جهانی معرفی می گردند تا پس از داوری بین المللی در ماه سپتامبر، از برترین آثار جهانی در زمستان امسال تقدیر شود.
وی افزود: جشنواره جهانی WSA-Mobile، زیر نظر سازمان ملل متحد برگزار می‌شود و مکمل رقابتهای WSA و WSYA است که پیش از این شاهد افتخارات آثار ایرانی در آنها بوده ایم. این جشنواره دو سال یک بار برگزار می گردد و دور بعدی ۲۰۲۲ خواهد بود.
ریاضی اظهار داشت: جشنواره جهانی دارای هشت شاخه است که موضوعات متنوعی را از موضوعات فرهنگی و گردشگری تا سرگرمی و تجاری در بر می گیرد که عناوین آنها در فرم شرکت در رقابتها در سایت WSA.ir آورده شده است. برای حضور در این دوره رقابتهای بین المللی، اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی می توانند با دریافت فرم از سایت www.WSA.ir و مطالعه شرایط شرکت در این رقابتها حداکثر تا بیست و یکم مرداد ماه اقدام فرمایند. همچنین امکان مشاوره تلفنی با تماس با شماره ۶۶۹۴۸۴۸۰ برای ارسال کنندگان آثار فراهم شده است.

iTanalyze.ir

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *