توضیحات رییس اداره کل مسکن و شهرسازی تهران درباره مسکن ویژه/ سایتی که زمان ثبت نام را اطلاع خواهد داد

رییس اداره کل مسکن و شهرسازی استان تهران گفت: ثبت نام مسکن ویژه آغاز نشده و مردم به بانک مسکن مراجعه نکنند.
 

تقی رضایی  درباره ثبت نام مسکن ویژه تهران از طریق بانک مسکن اظهار کرد: ثبت نام هنوز آغاز نشده و مردم به بانک مسکن مراجعه نکنند، اگر هم آغاز شود از طریق سایت www.Maskanmehr.net خواهد بود.
وی در ادامه با اشاره به این‌که جزئیات ثبت‌نام به زودی اعلام می‌شود، گفت: قسط اول ۲۰ میلیون تومان است که افراد باید در زمان ثبت نام آن را پرداخت کنند.
رییس اداره کل مسکن و شهرسازی استان تهران افزود: فعلا ساخت و ساز مسکن ویژه در منطقه تهرانسر قطعی شده است و هنوز سایر مناطقی که در آنها مسکن ساخته می‌شود، مشخص نیست.
همه کسانی که زمین، خانه،‌ آپارتمان در تهران نداشته باشند و یا وام با یارانه نگرفته باشند، واجد شرایط دریافت مسکن ویژه تهران هستند به علاوه یکی از شروط ثبت نام برای مسکن ویژه تهران سکونت حداقل پنج سال در تهران است که تا ۱۰ سال سکونت به ازای هر سال یک امتیاز در نظر گرفته می‌شود.
۳۹۳۹

همچنین بنا به اعلام وزیر راه و شهرسازی متاهل بودن، تعداد فرزندان، حضور شش ماهه در جبهه، همسر و فرزند شهید بودن، نخبه بودن و یا دارا بودن مدال المپیک ورزشی و المپیاد علمی از دیگر مواردی است که می‌تواند برای واجدان شرایط مسکن ویژه تهران امتیاز محسوب شود.
 

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *