توکلی در گفتگو با آریا: مهلت ثبت نام دوره های کارشناسی علمی کاربردی تا ۱۹ اردیبهشت ماه

خبرگزاری آریا- مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشوراز تمدید ۲ روزه مهلت ثبت نام داوطلبان شرکت در آزمون مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دوره های ترمی سال دانشگاه جامع علمی کاربردی تا روز سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه خبر داد.
حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش کشور روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار علمی آموزشی آریا، با اشاره به اینکه تعدادی از داوطلبان شرکت در آزمون مقاطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) دوره های ترمی سال دانشگاه جامع علمی کاربردی نتوانستند در مهلت تعیین شده موفق به تهیه مدارک و انجام ثبت نام شوند، مهلت ثبت نام برای آنها تا دو روز دیگر تمدید شد.

ثبت نام بیش از ۴۳ هزار نفر تا صبح امروز

وی در ادامه با بیان اینکه  داوطلبان می توانند از ساعت ۸ تا ۱۹ روزهای دوشنبه و سه شنبه ۱۸ و ۱۹ اردیبهشت ماه با مراجعه به باجه های پستی مرکزی شهرستان های مختلف کشور نسبت به تهیه مدارک ثبت نام آزمون اقدام کنند افزود:توزیع مدارک ثبت نام آزمون های کارشناسی علمی کاربردی در تهران نیز منحصرا در مناطق پستی ۱۱، ۱۳، ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۱۷، ۱۸ و ۱۹ از ساعت ۸ تا ۱۹ روزهای دوشنبه و سه شنبه انجام می شود.

وی با تاکید بر اینکه داوطلبان پس از تهیه مدارک ثبت نام به روش اینترنتی و یا مراجعه به باجه های پستی باید حداکثر تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ضمن مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org تقاضانامه الکترونیکی ثبت نام را تکمیل کنند،ادامه داد: تا صبح امروز(یکشنبه)  بیش از ۴۳ هزار نفر ثبت نام کرده اند.
وی ادامه داد: ثبت نام داوطلبان این دوره ها در ۱۳۶ رشته، یکهزار و ۱۲۵ کد رشته محل در چهار گروه آموزشی صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر انجام می شود.
وی تصریح کرد که دارندگان مدرک کاردانی دانشگاه های مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم یا وزارت بهداشت و همچنین دارندگان مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای، حق ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ترمی علمی کاربردی دارند.

تهیه مدارک لازم جهت ثبت نام به دو روش

تهیه مدارک ثبت نام برای شرکت در آ‍زمون کاردانی به کارشناسی ترمی علمی کاربردی به دو روش انجام می شود که در روش اول داوطلبان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش و بوسیله کارت های عضو شبکه بانکی شتاب و پرداخت مبلغ ۱۱۵ هزار ریال، کارت اعتباری و دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت کنند.
در روش دوم نیز داوطلبان می توانند به باجه های پستی مراجعه کرده و با پرداخت مبلغ ۱۱۵ هزار ریال یک جلد دفترچه راهنما و کارت اعتباری ثبت نام را دریافت کنند و در این روش، مبلغ پنج هزار ریال نیز بابت توزیع دفترچه و دو هزار و ۵۰۰ ریال بابت هزینه توزیع کارت اعتباری ثبت نام از داوطلبان دریافت خواهد شد.

توزیع کارت ورو ی ۲۶ تیر ماه/ برگزاری آزمون روز جمعه ۳۰ تیر ماه

مشاور عالی سازمان سنجش در پایان ضمن اعلام این مطلب که در تاریخ ۲۶ تیرماه کارت ورود به جلسه به هخمراه برگه راهنما بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد یاد آور شد: آزمون مقطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) دوره های ترمی سال دانشگاه جامع علمی کاربردی روز جمعه ۳۰ تیر ماه برگزار خواهد شد.


خبرگزاری آریا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ