تیراندازی در عروسی، جان دختر ۱۵ ساله را گرفت

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا از دستگیری ضارب دختر ۱۵ ساله‌ای که بر اثر تیراندازی سهوی در یک مراسم عروسی جان‌باخته بود، خبر داد.

تیراندازی در عروسی، جان دختر ۱۵ ساله را گرفت

به گزارش ممتاز نیوز، سرهنگ سهراب قرقان، اظهار کرد: روز گذشته(دوشنبه، ۳۰ خرداد) در پی اعلام خبری به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه دختر ۱۵ ساله‌ای براثر تیراندازی در مراسم عروسی از ناحیه گردن مجروح و به بیمارستان منتقل شده است، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پاسگاه کهرویه فرماندهی انتظامی شهرستان شهرضا قرار گرفت.

وی ادامه داد: در بررسی و تحقیقات صورت گرفته توسط مأموران مشخص شد نوجوان مصدوم باوجود تلاش پزشکان بر اثر جراحات شدید وارده جان خود را از دست داده است.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا تصریح کرد: مأموران بلافاصله اقدامات پلیسی خود را برای دستگیری ضارب که یکی از اقوام متوفی بوده، آغاز و در کم‌ترین زمان ممکن وی را دستگیر و اسلحه‌ای که با آن دختر نوجوان مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود نیز کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اعتراف متهم مبنی بر تیراندازی سهوی به سمت دختر نوجوان از تشکیل پرونده و تحویل وی به مرجع قضائی خبر داد و گفت: تیراندازی در مراسم‌های جشن و عروسی از رسم‌های غلطی است که بیشتر اوقات باعث وقوع حوادث تلخ و ناگواری همانند واقعه اخیر می‌شود و به همین دلیل پلیس قاطعانه با خرید و فروش و نگهداری سلاح‌های غیرمجاز برخورد می‌کند و از شهروندان می‌خواهد تا در صورت اطلاع از این‌گونه موارد مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا برخوردهای قانونی با متخلفان صورت گیرد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *