تیم ملی والیبال ایران بالاتر از والیبال چین و ژاپن

۰۸ام بهمن به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

در آخرین رنکینگ اعلام شده توسط فدراسیون جهانی والیبال fivb تیم ملی والیبال برزیل با ۳۲۵ امتیاز در رتبه اول قرار گرفت و تیم ملی والیبال ایران هم با ۵۸ امتیاز در پله چهاردهم قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری والیبال ایتالیا، در آخرین رنکینگ اعلام شده توسط فدراسیون جهانی والیبال FIVB تیم ملی والیبال برزیل با بیشتریت امتیاز (۳۲۵) در پله اول و تیم ملی والیبال روسیه با ۲۹۲ امتیاز در پله دوم و ایتالیا با ۲۵۳ امتیاز در پله سوم قرار گرفتند این در حالیست که تیم های والیبال لهستان، ایالات متحده آمریکا و کوبا به ترتیب در رتبه های چهارم و پنجم و ششم این رده بندی قرار گرفته اند.

گفتنی است، تیم ملی والیبال ایران با پنجاه و هشت امتیاز در پله چهاردهم و بالاتر از فرانسه، چین، کانادا و ژاپن قرار گرفته است.

در رنکینگ اعلام شده توسط FIVB در بخش والیبال زنان تیم ملی والیبال ایالات متحده در رتبه اول و والیبال برزیل در پله دوم و تیم ملی والیبال زنان ژاپن در پله سوم قرار گرفته است.

گفتنی است، تیم های والیبال زنان ایتالیا، چین، روسیه، ترکیه به ترتیب در رتبه های چهارم، پنجم، ششم و هفتم دنیا قرار گرفته اند.

لازم به ذکر است که تیم ملی والیبال زنان ایران در این رنکینگ هیچ جایگاهی ندارد./آق


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ