جباری: شهامت داری منظورت را شفاف بگو / پول باشگاه را دادی نشان خریدی بازیکنت از سرما داشت یخ می زد

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

ورزش > لیگ برتر – ایسنا نوشت:

پس از جدایی مجتبی جباری از استقلال هنوز واکنش‌ها به این جدایی که سبب ناراحتی هواداران استقلال شده ادامه دارد. جباری در واکنش به حرف‌های علی فتح‌الله‌زاده که گفته پول داده‌ایم شوالیه خریده‌ایم اما پول ندادیم که حشیش بخریم گفت: فتح‌الله‌زاده متاسفانه نمی‌تواند به درستی از واژه‌ها استفاده کند و دچار اشتباه شده که از چنین کلمه‌ای استفاده کرده. حتما منظورش این بود که پولش را در راه‌های بد خرج نکرده! البته از او با این سطح سواد انتظار دیگری نمی‌رود! ما که دکتر را خوب می‌شناسیم، خوب می‌دانیم که او نحوه استفاده از کلمات را به خوبی نمی‌داند!

او ادامه داد: تصور می‌کنم فتح‌الله‌زاده نتوانسته مفهوم حرفهایش را برساند. البته اگر واقعا او فکر می‌کند که درست حرف زده منظورش را بسیار شفاف و واضح بگوید اما منتظر عواقب سنگین حرفهایش باشد چرا که من موضوع را تا آخر پیگیری می‌کنم. با این حال همانطور که گفتم بعید می‌دانم که او منظور دیگری از حرفهایش داشته باشد.

جباری با بهره گرفتن از آخرین مصاحبه مدیر استقلال گفت: در حرف‌های فتح‌الله‌زاده چند نکته وجود دارد که باید به آن توجه کرد.او به صراحت گفته پول دادیم و شوالیه خریدیم. من می‌گویم چرا پول باشگاه باید صرف کارهای بیهوده شود؟ در حالی که بازیکنان جوان باشگاه شبهای زمستانی با کاپشن و دستکش در چهاردیواری در کمپ از سرما به خودشان می‌لرزیدند و نمی‌توانستد بخوابند و در وضعیت بدی قرارداشتند، چرا پول باشگاه باید خرج این عنوان شود؟ در حالی که جوان‌ها که در حد تیم اصلی بودند شام برای خوردن نداشتند برای چه باید این عنوان خریداری شود؟ بازیکنان جوانی در کنار ما تمرین می‌کردند که با شیر و کیک به تمرین می‌آمدند. یکی از آنها یک روز به من می‌گفت من امروز تنها یک تخم مرغ خوردم. عنوان شوالیه مهم است یا خواب و خوراک و لباس بازیکنان جوان؟ ما دروازه‌بانی در تیم داشتیم که دروازه‌بان دوم تیم بود که اگر رحمتی مصدوم می‌شد او باید جای رحمتی بازی می‌کرد. او جزو با استعدادها بود اما با این وضعیت اسف‌بار در کمپ می‌خوابید. تابستان پشه کبابش می‌کرد و زمستان هم سرما زندگی را برای او سخت می‌کرد. باشگاهی که رختکن تیمش یک چهاردیواری است با دو کمد، محصول مدیریت فعلی است. البته از مدیریتی از نوع مدیریت فتح‌الله‌زاده بیشتر از این انتظار نمی‌رود! من این حرفها را می‌زنم تا مردم بیشتر ایشان را بشناسند. آنها باید بدانند مدیریت باشگاهی که ۳۰ میلیون هوادار دارد به چه صورت است. حرف دیگری نمی‌زنم اما اگر صحبتی مطرح کند، دوباره حرف‌هایی دارم که با مطرح کردنش شاید بعضی‌ها نتوانند از شرم سرشان را بالا کنند.

جباری در ادامه گفت: برای فتح‌الله‌زاده مهم نیست که به هزار نفر بدهکار است. برای او تنها صندلی مدیریت مهم است. او هر حرفی می‌زند که این صندلی را حفظ کند. من می‌پرسم استقلال مگرکمپ ندارد اما چرا همیشه دو ماه آخر فصل تیم به زمین شماره دو آزادی می‌رود؟ سبب این کار این است که وضع زمین خراب است. او باید به جای خرید عنوان شوالیه وضع زمین را بهتر کند تا بازیکنان مصدوم نشوند. او برود از قطری‌ها یاد بگیرد که با مدیتریتشان زمین‌هایی را درست کردند که فتح‌الله‌زاده با وزن بسیارش روی آن زمین شیرجه می‌زد و کیف می‌کرد!

۴۱۴۱


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *