جدول زمانبندی قطع برق تهران امروز ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ روی نقشه + برنامه قطعی برق فردا

به اطلاع میرساند شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ جدول زمانبندی قطع برق تهران را برای امروز ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ و فردا منتشر کرد.

نقشه قطعی برق تهران

به گزارش ممتاز نیوز، جدول قطعی برق تهران امروز و فردا (۳۱ شهریور ۱۴۰۰) منتشر شد و طبق جدول زمانبندی شده شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ ساعات قطع احتمالی اعمال خواهد شد. تمامی ظرفیت های فنی و کارشناسی این شرکت به منظور جلوگیری از بروز خاموشی به کار گرفته شده است. با این حال از آن جا که موفقیت در این مهم جز با همکاری همه جانبه مشترکان، امکان پذیر نیست در صورت بروز هرگونه مشکل در تامین برق پایتخت به منظور جلوگیری از بروز مشکلات بیشتر، طبق نقشه ارائه شده اقدام به اعمال خاموشی و قطعی برق خواهد شد.

به اطلاع شهروندان می رساند علت قرار گرفتن برخی از آدرس ها در چند گروه مختلف خاموشی، وجود بیش از یک منبع تامین برق در نشانی مذکور است.

توجه: پیشنهاد میشود برای دقت و سهولت بیشتر، از نقشه قطعی برق که در ادامه همین مطلب قرار دارد استفاده نمایید. زیرا آدرس های درج شده در برنامه موجود در فایل ارائه شده دقیق نیستند و باعث سردرگمی شهروندان میشود.

روزبرنامه قطعی برق
امروز ۳۱ شهریور ۱۴۰۰دانلود فایل برنامه
فردا ۳۱ شهریور ۱۴۰۰دانلود فایل برنامه

نقشه قطعی برق تهران

در این بخش از خبرگزاری ممتاز نیوز نقشه قطعی برق تهران امروز سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ برای مناطق مختلف به صورت لحظه ای و کاملا آنلاین ارائه شده است که کاربران عزیز میتوانند از این نقشه برای مدیریت خاموشی ها جهت برنامه ریزی فعالیت های روزانه خود استفاده نمایند.

شایان ذکر است ساعات اعلام شده برنامه احتمالی بوده و ممکن است با توجه به ظرفیت امروز ممکن است خاموشی اعمال نشود، همچنین اطلاعات این نقشه به صورت آنلاین از شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ فراخوانی میشود.

توجه: برای استفاده از این نقشه کافیست با جستجو در نقشه، بر روی منطقه مورد نظر خود کلیک نموده و ساعات قطعی برق را در این منطقه مشاهده نمایید.

برای مشاهده نقشه اینجا کلیک کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ