جدول هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران

پرتال خبری ممتاز نیوز: رقابت‌های هفته هشتم لیگ برتر فوتبال با توقف سپاهان و و نفت تهران و پیروزی ذوب‌آهن و راه‌آهن ادامه یافت. در ادامه دیدارهای هفته هشتم لیگ برتر فوتبال چهار دیدار در شهرهای مختلف برگزار شد که در پایان تیم‌های سپاهان و نفت تهران برابر حریفان خود متوقف شدند و راه‌آهن و ذوب‌آهن دیدارهای خود را با پیروزی پشت سر گذاشتند.

بر این اساس از ساعت ۱۵:۴۵ راه‌آهن در خانه به مصاف استقلال اهواز رفت و توانست این تیم را با ۵ گل شکست دهد. گل‌های راه‌آهن را امین منوچهری در دقیقه ۳ و مهرداد محمدی در دقیقه ۲۴ و ۷۱ ، بهادر عبدی در دقیقه و امیرحسین کریمی در دقیقه ۹۸ به ثمر رساندند.

در اصفهان سپاهان به مصاف سیاه‌جامگان رفت اما با توقف برابر این تیم فرصت طلایی برای صدرنشینی را از دست داد. این دیدار با نتیجه یک بر یک مساوی تمام شد. مهدی شریفی (۵۴) برای سپاهان و بهروز افشار (۵۹) برای سیاه‌جامگان گل زدند.

در دیگر دیدار دیروز(جمعه) ذوب‌آهن با تک گل دقیقه ۱۶ مسعود حسن‌زاده سایپا را برد تا با ۱۴ امتیاز جای این تیم را در رده چهارم بگیرد.

در تبریز هم گسترش فولاد میزبان نفت تهران بود و موفق شد این تیم را با تساوی یک بر یک متوقف کند. آلویز نانگ (۴۶) برای نفت و امید نظامی‌پور (۶۹) برای میزبان گلزنی کردند.

در ادامه دیدارهای این هفته، دیدار فولاد و تراکتورسازی تا پایان نیمه نخست بدون گل مساوی است و در آخرین بازی هم پرسپولیس از ساعت ۱۸:۲۴ در ورزشگاه آزادی با صبا دیدار می‌کند.

جدول رده‌بندی در ادامه هفته هشتم لیگ برتر (به استثنای دیدار فولاد – تراکتورسازی و پرسپولیس – صبا)

۱ – استقلال، ۱۷ امتیاز

۲ – سپاهان، ۱۵ امتیاز

۳ – استقلال خوزستان ۱۵ امتیاز

۴ – ذوب‌آهن، ۱۴ امتیاز

۵ – سایپا، ۱۳ امتیاز

۶ – ملوان، ۱۲ امتیاز

۷ – گسترش فولاد، ۱۲ امتیاز

۸ – صبا، ۷ بازی، ۱۰ امتیاز

۹ – پدیده، ۱۰ امتیاز

۱۰ – راه‌آهن، ۹ امتیاز

۱۱ – تراکتورسازی، ۷ بازی، ۷ امتیاز

۱۲ – پرسپولیس، ۷ بازی، ۷ امتیاز

۱۳ – سیاه‌جامگان، ۷ امتیاز

۱۴ – نفت تهران، ۷ بازی، ۵ امتیاز

۱۵ – استقلال اهواز، ۷ بازی، ۵ امتیاز

۱۶ – فولاد، ۷ بازی، ۳ امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ