جدیدترین عکس های ستارگان هالیوود در شبکه های اجتماعی

گردآوری توسط گروه سینما ممتاز نیوز

جدیدترین عکس های ستارگان هالیوود در شبکه های اجتماعی

جدیدترین عکس های ستارگان هالیوود در شبکه های اجتماعی ,تازه ترین تصاویرستارگان را که در هفته های اخیر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است را در این پست ببینید.

گووین استفانی، خواننده و هنرپیشه، عطرهای جدیدش را در پنج رایحه روانه بازار کرد.
جدیدترین عکس های ستارگان هالیوود در شبکه های اجتماعیبراد پیت، به شوخی دست همبازیش در فیلم خشم، شیا لبوف را در مراسم افتتاحیه فیلم در نیویورک می بوسد.
جدیدترین عکس های ستارگان هالیوود در شبکه های اجتماعیبه نظر می رسد ستاره همیشه جنجالی هالیوود به دنبال آرامش می گردد: لیندسی لوهان در حال آشپزی
جدیدترین عکس های ستارگان هالیوود در شبکه های اجتماعیجاستین تیمبرلیک عکسی زیبا از خودش و همسرش جسیکا بیل منتشر کرده است .
جدیدترین عکس های ستارگان هالیوود در شبکه های اجتماعیآرون پال، ستاره سریال برکینگ بد با انتشار این عکس گفته است دلم برای برکینگ بد تنگ شده است.
جدیدترین عکس های ستارگان هالیوود در شبکه های اجتماعیانسل الگورت ستاره جوان فیلم بخت پریشان ما، با انتشار این عکس گفته است از زوجی که عاشقانه روی این نیمکت نشسته بودند خواستم تا از من عکس بگیرند.
جدیدترین عکس های ستارگان هالیوود در شبکه های اجتماعیلیام همسورث، ستاره فیلم بازی های گرسنگی در حال اسب سواری در فیلم وسترن درام جدیدش: راه هلنا
جدیدترین عکس های ستارگان هالیوود در شبکه های اجتماعیبرادلی کوپر، در مراسم افتتاحیه نمایش جدیدش در برادووی: مرد فیلی.
جدیدترین عکس های ستارگان هالیوود در شبکه های اجتماعیجری ساینفیلد و جیمی فالون، دو مجری مشهور و کمدین محبوب در افتتاحیه یک شوی کمدی در واشنگتن
جدیدترین عکس های ستارگان هالیوود در شبکه های اجتماعیاما استون در یک روز معمولی در سرمای نیویورک
جدیدترین عکس های ستارگان هالیوود در شبکه های اجتماعی

 

سایت تفریحی و سرگرمی ممتاز » گالری عکس های بازیگران
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *