جدیدترین مدل جگوار (گربه وحشی)

خودروی امروز به شرکت خودروسازی جگوار که معروف به گربه وحشی‌است اختصاص دارد. این خودروساز بزرگ و لوکس‌ساز با رونمایی از خودروی جدید خود به نام F-type S توانسته دل بسیاری از کارشناسان و علاقه‌مند به دنیای خودرو را به دست آورد.

  نمایشگاه خودروی پاریس اتفاقی‌است که بسیاری از خودروبازان و خودروسازان منتظر آن بودند و این اتفاق چند روزی‌است که محقق شده‌است. در این نمایشگاه شرکت‌های خودروسازی بزرگ از جدیدترین ساخته‌های دست خود رونمایی می‌کنند. بر همین‌اساس آنطور که گزارشات نشان می‌دهد نمایشگاه خودروی پاریس ۲۰۱۲ بسیاری از خودرودوستان را شوکه کرده‌است.

به گزارش دنیای خودرو در این نمایشگاه شرکت‌های بسیاری از خودروهای جدید خود رونمایی کرده‌اند که سعی می‌شود هر روز یک نمونه از این خودروها در سایت معرفی شود.  خودروی امروز به شرکت خودروسازی جگوار که معروف به گربه وحشی‌است اختصاص دارد. این خودروساز بزرگ و لوکس‌ساز با رونمایی از خودروی جدید خود به نام F-type S توانسته دل بسیاری از کارشناسان و علاقه‌مند به دنیای خودرو را به دست آورد.

جگوار جدید مجهز به موتوری سه لیتری خورجینی‌است که می‌تواند تا ۳۸۰ اسب‌بخار نیرو تولید کند. این خودروی جدید می‌تواند در عرض ۵ ثانیه از سرعت ۰ به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد و همین موضوع جگوار F-type S را به خودرویی سرعتی و مسابقه‌ای تبدیل می‌کند.
البته باید توجه داشت که طراحان و سازندگان این خودرو سرعت آن را به ۲۷۵ کیلومتر در ساعت محدود کرده‌اند ولی به عاشقان سرعت یاداوری کرده‌اند که این کاهش سرعت را به صورت الکتریکی انجام داده‌اند. یعنی عشق سرعت‌ها می‌توانند به اعمال دست‌کاری بر ساختار الکتریکی خودرو سرعت آن را بدون محدودیت افزایش دهند.

این خودرو از لحاظ طراحی هم منحصر به فرد به حساب می‌آید. چراغ‌های کشیده و باریک جگوار دقیقا یاداور چشم‌های گربه وحشی‌است و نوع طراحی ساختاری این خودرو هم نشان از سرعتی بودن آن دارد. چراغ‌های عقب باریک و کشیده این خودرو هم دیگر نقطه جذابیت آن است.
از نظر طراحی داخلی هم این خودرو چشم‌نواز است. از تودوزی صندلی‌ها گرفته تا جای‌گیری دکمه‌های مورد نیاز برای راننده همگی نشان از خودرویی لوکس و دل‌نشین دارند.
در عکس‌های زیر می‌توان از زوایای مختلف این خودروی زیبا را مشاهده کرد.

ققق

قققققق

ققققققق


دنیای خودرو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *