جزئیات مذاکرات را به مردم خواهیم گفت

ایران > سیاست‌خارجی– ممتازنیوز:
عضو ارشد تیم مذاکره کننده ایران گفت: از مردم خواهش می کنم به فضاسازی های رسانه ای توجه نکنند. مذاکرات با جدیت انجام می گردد وهدف آن تبلیغاتی نیست.

سید عباس عراقچی ، عضو ارشد تیم مذاکره کننده ایران در مذاکره با ۱+۵ در گفتگو با خبرنگار مهر دربارهٔ فضاسازی بعضی رسانه های خارجی دربارهٔ مذاکرات ایران و ۱+۵ و جزئیات مذاکرات ، گفت: من از مردم خواهش می کنم به این فضاسازی های رسانه ای توجه نکنند.

وی افزود: مطالبی که مطرح شده حدس و گمان هایی می باشندکه اشخاص مختلف با انگیزه های مختلفی بیان کرده اند و به واقعیت نزدیک نیست.

عراقچی تصریح کرد: هدف مذاکرات رسیدن به توافق جدی است . به همین سبب مذاکرات با جدیت انجام می گردد. هدف مذاکرات تبلیغاتی نیست . قطعا تا رسیدن به نتیجه و برای رسیدن به این نتیجه بهتر است که محرمانه بماند.

معاون بین الملل وزارت امور خارجه بیان کرد: در زمان خود جزئیات به اطلاع مردم شریف خواهد رسید و آنها خواهند دید که ما چیزی برای پنهان کردن نداریم و مذاکرات با چه صلابتی صورت گرفته است.

وی درخصوص بعضی از خبرها حاشیه ای از کسالت وزیر خارجه در این اجلاس به احوال پرسی ها در حین مذاکرات از وزیر امور خارجه اشاره کرد و گفت: بحث کمردرد آقای ظریف یک موضوع انسانی بود و همه هیأت ها از ایشان احوالپرسی می کردند و احساس هم دردی نسبت به مشکل کمر ایشان داشتند.


RSS
منبع:همشهری
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *