جزییات نرخ‌ های تازه حق بیمه شخص ثالث

۳۱فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۲ با اشاره به آخرین مصوبات این کمیسیون، گفت که بر اساس تصمیم اعضای کمیسیون تلفیق در لایحه بودجه ۹۲ و در صورت تصویب نهایی مجلس، حق بیمه شاخص ثالث پنج درصد کاهش می‌یابد.

عصر ایران: سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۲ با اشاره به آخرین مصوبات این کمیسیون، گفت که بر اساس تصمیم اعضای کمیسیون تلفیق در لایحه بودجه ۹۲ و در صورت تصویب نهایی مجلس، حق بیمه شاخص ثالث پنج درصد کاهش می‌یابد.

 جعفر قادری در نشست خبری امروز (شنبه‌) خود همچنین با اشاره به اعمال تغییراتی در بخش درآمدی لایحه بودجه،‌گفت: کمیسیون تلفیق تغییراتی را در خدمHت قضایی و ثبتی مصوب کرد که بر اساس آن تعرفه تعویض سندهای مالکیت از جلدی ۲۰ هزار تومان به ۳۰ هزار تومان افزایش یافت.

 قادری همچنین از افزایش تعرفه صدور و تمدید هر جلد گذرنامه خبر داد و گفت: این تعرفه از ۶۰ هزار تومان به ۷۵ هزار تومان افزایش پیدا کرد.

به گفته سخنگوی کمیسیون تلفیق، تعرفه تعویض و تبدیل کارت پایان خدمت معمولی به هوشمند نیز از ۱۰ به ۱۲ هزار تومان افزایش می‌یابد.

وی همچنین از افزایش تعرفه تعویض پلاک خودرو در کمیسیون تلفیق خبر داد و گفت: بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق، تعرفه تعویض پلاک خودرو از ۳۵ هزار تومان به ۴۵ هزار تومان افزایش می‌یابد.

قادری همچنین از کاهش پنج درصدی حق بیمه شاخص ثالث بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق خبر داد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۲ادامه داد: آنچه امسال در لایحه بودجه و در بخش درآمدی مصوب شد و در سال‌های قبل نبود پیش‌بینی ۶۰۰ میلیارد تومان حق انتفاع بهره‌برداری از معادن بود.

وی با اشاره به مصوبات کمیسیون تلفیق در بخش مالیات‌ها از افزایش دو هزار میلیارد تومانی درآمدهای مالیاتی خبر داد و گفت: درآمدهای مالیاتی از ۵۳ هزار میلیارد تومان به ۵۵ هزار و ۵۵۷ میلیارد تومان افزایش یافت. عملکرد سال نیز در این زمینه ۴۰ هزار میلیارد تومان بوده است.

قادری تصریح کرد: ‌در بخش مالیات‌ها با توجه به اینکه دولت مالیات بر فروش سیگار را پنج درصد اعمال کرده بود اما در قانون میزان این مالیات ۱۰ درصد پیش‌بینی شده بود بنابراین در کمیسیون تلفیق اصرار شد که دقیقا مطابق بر قانون عمل شود بنابراین پنج درصد به رقم مالیات بر فروش سیگار اضافه می‌شود و میزان این مالیات ۱۰ درصد پیش‌بینی خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۲ همچنین تصریح کرد که بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق، مالیات بر ارزش افزوده در سال ۹۲ مطابق قانون یک درصد اضافه می‌شود و شش درصد پیش‌بینی خواهد شد.


مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ