جلسه کارلوس کروش و قلعه نویی کجا برگزار شد؟

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

ورزش > فوتبال ملی – جلسه پنهانی کارلوس کروش و امیر قلعه نویی عصر چهارشنبه گذشته در محلی نامعلوم برگزار شد.

به گزارش ممتاز؛ در عکسی که از این جلسه منتشر شده، به نظر می رسد آنها در مکانی عمومی مثل یک سفره خانه سنتی و یا یک رستوران سنتی همدیگر را ملاقات کرده اند ولی کسانی که کروش را می شناسند می دانند او به هیچ وجه چنین جلسه ای را در یک مکان عمومی برگزار نمی کند. میزبان این نشست نه کروش بوده و نه امیر قلعه نویی. طبق خبرهای رسیده کروش زودتر به محل قرار رسیده است و پس از حضور او، قلعه نویی به همراه دو نفر از دوستان نزدیکش وارد شده است.
در حالی که مسئولان فدراسیون فوتبال این نشست را مثبت و خوب خواندند اگرچه هنوز دو طرف به راهکاری مشترک برای پایان این اختلافات نرسیدند.  جلسه البته در ولنجک بوده است. میزبان هم دوست مشترک مهدی محمد نبی و امیر قلعه نویی بوده است. دوستی که یکی از سرشناس ترین بنگاه های معاملات املاک در ناحیه ولنجک را دارد و اتفاقا اسم کوچکش هم علی است. اگرچه او علی حاج محمد ، دوست سرشناس امیر قلعه نویی که ۹ سال قبل ماجرایش در پایان یک دربی با یکی از خبرنگاران سالهاست که در یادها مانده است ، نبود.

مهدی محمد نبی که بانی اصلی این آشتی کنان بود ، این دیدار دیرهنگام را خوشایند و مثبت ارزیابی کرده است . نزدیکان به قلعه نویی هم می گویند این قدر جلسه مثبت بوده است که کدورت ها به کلی برطرف شده و دیگر کلامی اعتراضی از امیر قلعه نویی در رسانه ها تا زمان اعزام تیم ملی به جام جهانی از مربی استقلال شنیده نمی شود.

حالا می توان به نتایج این نشست امید داشت البته هنوز تا رسیدن این دو به جمع بندی نهایی زمان نیاز است. علی کفاشیان هم در این باره گفت: «باید جلسات دیگری هم برگزار کنند.» این جمله نشان می داد که کروش و قلعه نویی علیرغم لبخندی که مقابل دوربین پس از جلسه زدند، هنوز تا آشتی کنان کامل فاصله دارند اما هر دو گامی بلند به سوی آتش بس برداشته اند.

۴۳ ۴۳


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ