جنجال تازه در تیم ملی فوتبال / احتمال محرومیت سنگین یک ملی پوش بخاطر فایل صوتی

بعد از ماجرای جنجالی طارمی، اتفاق پرحاشیه مهدوی کیا، انتشار یک فایل صوتی از یک ملی پوش جنجال جدیدی را در تیم های ملی فوتبال ایجاد کرده است.

جنجال تازه در تیم ملی فوتبال / احتمال محرومیت سنگین یک ملی پوش بخاطر فایل صوتی

به گزارش ممتاز نیوز، رسانه‌های ورزشی مدعی شدند: در کنار اخبار و حواشی متعدد منتشره درباره فدراسیون فوتبال،انتشار یک فایل صوتی عجیب از یک ملی پوش در اردوی اخیر تیم ملی حاشیه های جدیدی را برای فدراسیون به همراه داشته است.

در این رابطه گفته می‌شود در پایان یکی از جلسات تمرینی تیم ملی و در حالیکه بازیکنان به دنبال سوار شدن در اتوبوس هستند، یکی از بازیکنان لژیونر جملاتی را خطاب به یکی از هواداران بانوی حاضر در آن محل به کار می برد که اکنون ارائه آن به کمیته اخلاق باعث دردسر بزرگی شده که احتمال خط خوردن این بازیکن از اردوی بعدی را نیز افزایش داده است.

در این زمینه،پیگیری های حراست فدراسیون در هفته های اخیر پیرامون این موضوع ادامه داشته و پرونده در حال بررسی توسط مسولان کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال است و قرار است چند نفر در این ارتباط به این کمیته احضار شوند.

شهاب الدین عزیزی خادم،رئیس فدراسیون فوتبال در ماههای گذشته بابت اتفاقات رخ داده پیرامون فدراسیونش به شدت تحت فشار افکار عمومی قرار دارد و حاشیه تاسف بار اخیر در اردوی تیم ملی هم قطعا باعث تشدید این موارد خواهد شد و باید دید مسولان مربوطه با توجه به افشا گسترده مستندات مربوطه چه واکنشی نشان خواهند داد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *