جنجال پس از شکست استقلال در رختکن

گردآوری توسط گروه ورزش ممتاز نیوز

رختکن تیم استقلال پس از شکست برابر ملوان با درگیری هایی همراه بود.

شکست سنگین تیم استقلال مقابل ملوان تبعات زیادی را در پی داشت. آبی پوشان علاوه بر اینکه صدر جدول را از دست دادند در رختکن با چالش هایی رو به رو شدند.

 

ماجرا از این قرار است که امیر قلعه نویی بعد از شکست تیمش در رختکن عملکرد بازیکنانش را به باد انتقاد گرفته و به شدت از آنها گله کرد. وی در حالیکه در رختکن استقلال غریبه ای دیده نمی شد اعتراضات تندی نسبت به عملکرد چند بازیکن شاخص آبی پوشان داشت.

 

او به بازیکنانش گفت که هیچ کدام از شما غیرت ندارید. این جمله قلعه نویی به چند بازیکن استقلال حسابی برمی خورد. ابتدا عمران زاده لب به اعتراض می گشاید: «اگر غیرت داشتیم که اینطوری با ما حرف نمی زدی.»

 

 

طبق شنیده ها سرمربی آبی ها در انتقادهای خود از الفاظ دیگری هم استفاده کرده که برای شاگردانش سنگین بوده و این موضوع با ناراحتی امیرحسین صادقی نیز رو به رو شده است و چند بازیکن سرشناس تیم هم در حمایت از وی به قلعه نویی معترض شدند.

 

این موضوع تا جایی پیش رفت که صادقی به گریه افتاد و همبازیان وی هم از ناراحتی به حمایت او پرداختند. قلعه نویی وقتی این اعتراض‌ها را دید با تاکید بر اینکه معترضان می توانند تیم را ترک کنند، از رختکن خارج شد.

منبع:شهر خبر


پورتال ایران
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ