«جیگر» رادیویی می‌شود

سردبیر و تهیه‌کننده‌ی «جمعه ایرانی» از پخش آیتم جدید «ماجرای عروسکی جیگر» در این برنامه خبر داد و گفت: درپی ماجرای جیگر «جمعه ایرانی» به سراغ برادر جیگر می‌رود تا حقیقت را از او جویا شود.

به گزارش بی باک، سعید توکل در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام خبر ضبط برنامه‌ی «جمعه‌ ایرانی» در حضور مردم، درباره‌ی آیتم‌های جدید این برنامه توضیح داد: ماجرای عروسکی جیگر و سریال «خداحافظ بچه» از آیتم‌هایی هستند که در این برنامه به‌صورت طنز به آن‌ها پرداخته خواهد شد.

وی همچنین به‌مناسبت سالگرد درگذشت فرهنگ مهر‌پرور ــ کارگردان و گوینده‌ی رادیویی برنامه‌های طنز ــ از او یاد و بیان کرد: دقایقی از برنامه را به یاد کردن از این هنرمند که در «صبح جمعه با شما» فسقلی، داوود کلک و … را صحبت می‌کرد اختصاص داده‌ایم.

سردبیر «جمعه ایرانی» درباره‌ی آیتم‌های ثابت این برنامه، توضیح داد: سایر بخش‌های «جمعه ایرانی» مانند مسابقه‌ی حضور ذهن، گیربازار و پَ نَ پَ از آیتم‌های ثابت این برنامه هستند که ادامه خواهند داشت.

«جمعه ایرانی» پس از وقفه‌ای که در ضبط با حضور مردم برای آن پیش آمد، از این پس با حضور مردم در «ایوان شمس» از سرگرفته می‌شود.


ممتازنیوز/momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.