حامد بهداد و امیر جعفری در «بلوک ۹ خروجی ۲» به هم می‌رسند

۱۰اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

 حامد بهداد و امیرجعفری به فیلم سینمایی «بلوک ۹ خروجی ۲» علیرضا امینی پیوستند.

علیرضا امینی ضمن تایید این خبر دربارهٔ سایر بازیگران و عوامل همکارش در ساخت فیلم «بلوک ۹ خروجی ۲» بیان کرد: «در چند روز آینده نام بازیگران دیگر هم اعلام خواهند شد.»

او درباره عوامل تولید این پروژه ادامه داد: «تاکنون حضور علی مردانی‌ (دستیار یک و برنامه‌ریز)،‌ علی مهرآسا و مجید رضاخان به عنوان گروه کارگردانی،‌ سحر جزایری به عنوان منشی صحنه، امیرحسین علیزاده به عنوان مجری طرح و حسین اکبری به عنوان مدیر تولید در این پروژه قطعی شده است و ما درصدد بستن قرارداد با سایر عوامل تولید هستیم.»

امینی دربارهٔ زمان آغاز فیلم‌برداری «بلوک ۹ خروجی ۲» گفت:‌ «طبق برنامه‌ریزی‌های‌مان قرار است فیلم اواخر اردیبهشت‌ جلوی دوربین برود و تا دو ماه در تهران و شمال کشور ادامه داشته باشد. اکثر صحنه‌های فیلم در تهران فیلمبرداری خواهد شد، اما پیش‌بینی‌مان این است که ۳۰ تا ۴۰ درصد کار هم در شمال کشور جلوی دوربین برود.»

«بلوک ۹ خروجی۲» مانند دو فیلم قبلی علیرضا امینی یک اثر اجتماعی است که هنوز خلاصه داستان آن منتشر نشده است. امینی نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی «بلوک ۹ خروجی۲» را برعهده دارد.

«انتهای خیابان هشتم» امینی به‌عنوان آخرین فیلم سینمایی‌اش نوروز ۹۱ روی پرده رفت. او در دو سال قبل به‌دلیل فراهم نبودن شرایط تولید فیلم سینمایی، دو سریال تلویزیونی «میلیارد» و «سقوط آزاد» و یک فیلم سینمایی تجربی با نام موقت «یک تراژدی» را کارگردانی کرد.

۵۸۲۴۶

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *