حجت الاسلام یونسی مطرح کرد: حمایت مطلق هاشمی از روحانی

۰۶اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

وزیر اطلاعات دولت خاتمی گفت: حسن روحانی با تشویق و حمایت کامل هاشمی رفسنجانی وارد عرصه انتخابات شده و در صورت ورود هاشمی صحنه انتخابات را ترک می کند.

آفتاب: حجت الاسلام علی یونسی عصر جمعه به همراه یاسر هاشمی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حسن روحانی تنها با حمایت هاشمی وارد عرصه انتخابات شده زیرا به احتمال بسیار هاشمی به عرصه انتخابات قدم نگذارد.
وی ادامه داد: تاکنون هاشمی سخنی در خصوص آمدن به عرصه سیاست و انتخابات ریاست جمهوری را مطرح نکرده ، اما به طور حتم نمی توان در خصوص حضور نداشتن وی در این عرصه سخن گفت.
یونسی با بیان اینکه در صورت وارد شدن هاشمی به عرصه انتخابات روحانی از کاندیداتوری برای ریاست جمهوری انصراف می دهد، گفت: در صورتی که هریک از آقایان هاشمی و خاتمی وارد انتخابات شوند روحانی از این عرصه کنار می رود زیرا وی به هیچ وجه درصدد رقابت با این دو شخص نیست.

 گزارش مهر، وی ادامه داد: هم اکنون هاشمی و خاتمی دارای رای بسیار بسیاری در میان مردم می باشند و عقاید آن ها طرفدار بسیاری در بین مردم و به خصوص جوانان داردکه روحانی نیز برای ادامه دادن راه این دو تن وارد این عرصه شده است.

یونسی در خصوص اهداف سفر خود و یاسر هاشمی به آذربایجان شرقی گفت: در حال حاضر همفکران بسیاری با این دو شخص در این استان وجود دارد که برای ساماندهی و تشویق این اشخاص برای حضور در ستاد روحانی وارد عمل شده ایم.


– برگزیده
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ