حراج آثار هنرمندان سرشناس کشور در خیریه رعد

تاریخ انتشار: ۷ February 2016 | 11:30 pm

در این حراج ۷۷ اثر تجسمی در قالب تابلوهای نقاشی، مجسمه، عکس و خط نقاشی از هنرمندان سرشناس کشور به حراج گذاشته خواهند شد.

آثار خیریه رعد

سومین حراج آثار هنرهای تجسمی رعد با مشارکت هنرمندان برجسته کشور به نفع فعالیت های آموزشی و توانبخشی توان یابان از ۲۳ بهمن در گالری و سالن همایش خیریه رعد برگزار خواهد شد.

instageram_2.jpg

 

در این حراج ۷۷ اثر تجسمی در قالب تابلوهای نقاشی، مجسمه، عکس و خط نقاشی از هنرمندان سرشناس کشور از جمله: نصراله افجه ای، مهرداد محب علی، فریدون آو، شهریار احمدی، تاها بهبهانی، صادق تبریزی، شهلا حسینی، جلال شباهنگ، عین الدین صادق زاده، علی شیرازی، علی گلستانه و …  به حراج گذاشته خواهند شد.

 بر پایه این گزارش آثار هنری قابل عرضه در این حراج ابتدا به مدت یک هفته  از ۲۳  تا ۲۹ بهمن ساعت ۱۶ تا ۲۱ در بخش نمایشگاهی در معرض نگاه علاقه¬مندان به آثار هنری قرار خواهد گرفت تا علاوه بر بازدید از نمایشگاه فرصتی برای شناخت بیشتر هنرمندان و مالکان آثار فراهم شود، سپس آثار به نمایش درآمده در روز جمعه ۳۰ بهمن در سالن همایش خیریه رعد به فروش خواهد رسید.

شایان ذکر است علاقه¬مندان می¬توانند برای رویت آثار به پایگاه اینترنتی حراج خیریه رعد به نشانی:  www.raadauction.com   مراجعه نموده و برای ثبت نام و شرکت در حراج با شماره تلفن ۸۸۳۷۱۱۰۰ تماس حاصل فرمایند.

مجتمع آموزشی خیریه رعد در شهرک غرب فاز ۲ خیابان هرمزان خیابان پیروزان جنوبی شماره ۷۴ واقع شده است.

گردآوری : گروه فرهنگ و هنر ممتاز نیوز
momtaznew.com/culture
منبع : مجتمع آموزشی نیکوکاری خیریه رعد

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *